The Game Awards 2023 zapowiedziane. Wiemy, kiedy odbędzie się 10. edycja

Mikołaj Ciesielski
2023/08/23 08:45
0
0

Geoff Keighley zaprasza na kolejną ceremonię wręczenia nagród dla najlepszych gier.

Gamescom Opening Night Live już za nami. W trakcie pokazu rozpoczynającego targi w Kolonii nie zabrakło kilku niespodzianek, a także wielu nowych materiałów z wcześniej zapowiedzianych produkcji. Gracze mogą już jednak szykować się na kolejne wydarzenie poświęcone grom wideo. Geoff Keighley ujawnił bowiem, kiedy odbędzie się The Game Awards 2023.

The Game Awards 2023 zapowiedziane. Wiemy, kiedy odbędzie się 10. edycja

The Game Awards 2023 z oficjalną datą. Geoff Keighley zaprasza na 10. edycję ceremonii wręczenia nagród

Geoff Keighley na zakończenie gamescom Opening Night Live poinformował, że The Game Awards 2023 odbędzie się w czwartek 7 grudnia 2023 roku. Dziennikarz opublikował również wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym podkreślił, że będzie to 10. edycja wydarzenia. Organizatorzy z pewnością będą chcieli odpowiednio uczcić okrągłą rocznicę, co daje nadzieje na sporo interesujących zapowiedzi i prezentacji.

GramTV przedstawia:

The Game Awards 2023 odbędzie się w Peacock Theater w Los Angeles. Więcej informacji na temat tegorocznej edycji wydarzenia mamy otrzymać jesienią. Na The Game Awards 2022 w kategorii „Gra roku” zwyciężyło Elden Ring, ale to God of War: Ragnarok zdobyło najwięcej statuetek. Która produkcja okaże się najlepsza w tym roku? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!