Call of Duty: Modern Warfare 3 już oficjalnie. Pierwszy trailer i data premiery

Mikołaj Ciesielski
2023/08/08 07:25
1
0

Activision i Sledgehammer Games potwierdzają plotki.

Już pod koniec lipca wyciekło logo oraz grafiki promocyjne Call of Duty: Modern Warfare 3. W zeszłym tygodniu Sledgehammer Games poinformowało, że jest gotowe zaprezentować nową odsłonę popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek. Okazuje się, że deweloperzy oraz wydawca nie rzucali słów na wiatr. Do sieci trafił bowiem pierwszy zwiastun nowego Call of Duty, który rozwiał wszelkie wątpliwości i potwierdził krążące od dłuższego czasu plotki.

Call of Duty: Modern Warfare 3 już oficjalnie. Pierwszy trailer i data premiery

Call of Duty: Modern Warfare 3 nadchodzi. Activision prezentuje zwiastun i ujawnia datę premiery

Opublikowany przez Activision zwiastun potwierdza, że w tym roku fani Call of Duty będą mieli okazję zagrać w Call of Duty: Modern Warfare 3. W materiale poinformowano również, że gra zadebiutuje na rynku 10 listopada 2023 roku. Niestety nie ujawniono, na jakich sprzętach dostępna będzie tegoroczna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek.

Sam zwiastun również nie zdradza zbyt wielu szczegółów na temat Call of Duty: Modern Warfare 3. Trailer zapowiada jedynie, że gracze będą musieli zmierzyć się z „ostatecznym zagrożeniem”, a w produkcji ponownie będziemy mieli okazję spotkać kapitana Price’a oraz Johna MacTavisha.

GramTV przedstawia:

Według doniesień jednego z branżowych insiderów Call of Duty: Modern Warfare 3 ma zaoferować pełnoprawną kampanię fabularną, tryb wieloosobowy, tryb rywalizacji z zombie oraz zupełnie nową mapę do Call of Duty: Warzone 2. Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak czekać na pełnoprawną prezentację tegorocznej odsłony serii Call of Duty.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
08/08/2023 15:20

Wiecie co mnie śmieszy że niby 3 MW ale 3 wyszła już i to  w 2011 roku Xd