Call of Duty: Modern Warfare 3 wycieka. Logo i grafiki promocyjne już w sieci

Mikołaj Ciesielski
2023/07/25 08:25
0
0

Wygląda na to, że zapowiedź nowej odsłony serii Call of Duty zbliża się wielkimi krokami.

Jakiś czas temu wybrani gracze NBA mieli okazję sprawdzić nowe Call of Duty. Tegoroczna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek wciąż nie doczekała się jednak oficjalnej zapowiedzi, ale niewykluczone, że sytuacja ta ulegnie wkrótce zmianie. Do sieci trafiły bowiem zdjęcia, która zdają się ostatecznie potwierdzać, że już za kilka miesięcy fani CoD-a będą mieli okazję zagrać w Call of Duty: Modern Warfare 3.

Call of Duty: Modern Warfare 3 wycieka. Logo i grafiki promocyjne już w sieci

Call of Duty: Modern Warfare 3 wkrótce z zapowiedzią? Do sieci wyciekły materiały promocyjne

W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające kartonowe materiały promocyjne napoju energetycznego Monster Energy z motywem Call of Duty: Modern Warfare 3. Przedstawiają one nie tylko logo tegorocznej odsłony Call of Duty, ale także postać, która powinna być świetnie znana wszystkim miłośnikom serii.

Co ciekawe, cała sytuacja doczekała się już komentarza ze strony wydawcy. Na oficjalnym profilu marki Call of Duty na portalu społecznościowym Twitter – który zmienia nazwę na X – pojawił się wpis, w którym przyznano, że poniedziałki bywają trudne. Firma zapytała również fanów, czy mają może napój energetyczny.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że według nieoficjalnych informacji Call of Duty: Modern Warfare 3 ma zadebiutować na rynku 10 listopada 2023 roku. Sama prezentacja – według jednego z branżowych insiderów – ma natomiast odbyć się na początku sierpnia. Fanom serii nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na wspomniane wydarzenie i potwierdzenie pojawiających się od jakiegoś czasu plotek.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!