Brad Pitt zagra w pożegnalnym filmie Quentina Tarantino. Czy to będzie główna rola w The Movie Critic?

Krzysztof Żołyński
2024/02/02 18:10
0
0

Nowy film Quentin Tarantino, noszący tytuł The Movie Critic, będzie też jego pożegnaniem z fanami. W jego obsadzie znajdzie się Brad Pitt.

Tworząc film Tarantino inspiruje się podobno własnymi doświadczeniami ze szczenięcych lat, kiedy jako małolat zarabiał pieniądze napełniając maszynę do sprzedawania magazynów porno. Słynny reżyser zdradził, że ich poziom był tragiczny, ale w jednym z nich znajdowała się bardzo dobrze redagowana strona o filmach. Szczególnie jeden z krytyków wzbudzał szacunek i to właśnie on stał się pierwowzorem głównego bohatera filmu.

Brad Pitt zagra w pożegnalnym filmie Quentina Tarantino. Czy to będzie główna rola w The Movie Critic?

Brad Pitt zagra w The Movie Critic

I tak dochodzimy do roli Pitta, bo wygląda na to, że obaj panowie spotkają się po raz trzeci. Warto pamiętać, że Brat Pitt zagrał w Pewnego razu w Hollywood, a wcześniej w Bękartach wojny. W tej chwili nie ma potwierdzenia jaką rolę przydzielono gwiazdorowi, ale coraz głośniej mówi się, że będzie to tytułowa postać, czyli Jim Sheldon, recenzent filmowy.

GramTV przedstawia:

Ostatnie dzieło Tarantino przeszło też ciekawą metamorfozę. Początkowo mówiło się, że film zabierze nas do późnych lat 70. w Los Angeles, a w centrum opowieści będzie stać kobieca bohaterka. The Hollywood Reporter spekulował, że Tarantino może nakręcić film o Paulinie Kael, jednej z najbardziej wpływowych krytyczek filmowych w historii. Pod koniec lat 70. Kael pracowała jako konsultantka Paramount Pictures, które to studio przyjęło ją na polecenie aktora Warrena Beatty’ego.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!