Bob Marley: One Love – nowy zwiastun wyczekiwanej filmowej biografii króla reggae

Krzysztof Żołyński
2023/12/05 21:30
0
0

Paramount udostępnił pełny oficjalny zwiastun filmu Bob Marley: One Love. Jest to hollywoodzka biografia legendarnego jamajskiego muzyka reggae.

Bob Marley: One Love to film wyczekiwany przez fanów reggae, pragnących zobaczyć na dużym ekranie biografię ikony swojej ukochanej muzyki. Premiera tego widowiska zbliża się wielkimi krokami, bo widowisko trafi do kin w walentynki 2024 roku. Już teraz możemy zobaczyć pełny oficjalny zwiastun tej produkcji.

Bob Marley: One Love – nowy zwiastun wyczekiwanej filmowej biografii króla reggae

Tworząc filmową biografię muzyka, twórcy ściśle współpracują z rodziną Marleyów. Dlatego jest duża szansa, że będzie to w miarę wierny przekaz i zadowoli on miłośników tej muzyki oraz wielbicieli widowisk biograficznych.
Zasiadając w kinie, zobaczymy niesamowitą historię Boba Marleya i odbędziemy podróż z jego rewolucyjną muzyką. Film ma być fabularną opowieścią o jego życiu, pasji i spuściźnie, jaką po sobie zostawił.

W roli legendy reggae obsadzono Kingsleya Ben-Adira, który dał się już poznać widowni w kilku filmach i serialach. Widzowie powinni go kojarzyć za sprawą Very, Peaky Blinders oraz Tajnej inwazji i Pewnej nocy w Miami. Na ekranie będzie mu partnerowała Lashana Lynch, która zagra żonę muzyka, Ritę.

GramTV przedstawia:

Poza wymienionymi, głównymi postaciami, w obsadzie znaleźli się także: Sundra Oakley, Anthony Welsh, Tosin Cole, Umi Myers, James Norton i Michael Gandolfini.

Za reżyserię odpowiada Reinaldo Marcus Green, czyi filmowiec, którego King Richard: Zwycięska rodzina był nominowany do pięciu Oscarów. Scenariusz jest wspólnym dziełem czterech autorów, a są nimi: Zach Baylin, Frank E. Flowers, Reinaldo Marcus Green, Terence Winter.

Pełny zwiastun filmu biograficznego Bob Marley: One Love

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!