Gwiazda Diuny 2 w nowych Piratach z Karaibów? Disney chce tego aktora

Radosław Krajewski
2024/05/16 13:00
0
0

Mógłby sprawdzić się jako następca Jacka Sparrowa?

Nowi Piraci z Karaibów już powstają, ale nie będzie to kontynuacja przygód Jacka Sparrowa. Disney zamierza zrestartować serię, a główną bohaterką nowej produkcji ma zostać Ayo Edebiri, która wcieli się w Anne, piratkę inspirowaną prawdziwą postacią Anne Bonny. Nie wiadomo, czy Johnny Depp powróci do serii, chociaż Disney chce, aby aktor miał okazję pożegnać się ze swoją postacią. Gwiazdor musiałby zadowolić się jednak drugoplanową rolą, a na pierwszy plan wysunęłaby się nowy męski bohater. Według najnowszy doniesień w tę postać miałby wcielić się Austin Butler.

Gwiazda Diuny 2 w nowych Piratach z Karaibów? Disney chce tego aktora

Austin Butler zostanie nowym Piratem z Karaibów?

Aktor w ostatnim czasie jest jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood. W ostatnich latach wystąpił w takich filmach, jak Elvis, Diuna 2, Motocykliści i serialu Władcy przestworzy od Apple TV+. Wkrótce zobaczymy go w City on Fire, czy Gorączce 2. Butler nie narzeka na brak ciekawych projektów, a kolejnym z nich może być reboot Piratów z Karaibów.

GramTV przedstawia:

Disney najpierw chciał zaangażować aktora w aktorską wersję Herkulesa, prawdopodobnie powierzając mu tytułową rolę. Plany wytwórni się jednak zmieniły i teraz włodarze studia wolą zaproponować Butlerowi główną rolę męską w nowej części Piratów z Karaibów. Jak na razie to tylko plotki, więc nie wiadomo, czy aktor byłby zainteresowany przyjęciem tej roli.

Nad nowymi Piratami z Karaibów ma pracować Craig Mazin, twórca The Last of Us oraz Czarnobyla, a także Ted Elliot, scenarzysta pierwszej części serii. Według wcześniejszych plotek historia opowie o zupełnie nowej załodze młodych piratów, którzy będą próbowali zdobyć legendarny artefakt, który ukryty jest na jednej z wysp.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!