Gra przekroczyła 90 tysięcy "przytłaczająco pozytywnych recenzji" na Steamie

Wincenty Wawrzyniak
2023/06/06 15:15
2
1

Fanowski remake kultowego Half-Life z 1998 roku przekroczył już próg aż 90 tysięcy przytłaczająco pozytywnych recenzji na platformie Steam.

Fanowski remake kultowego Half-Life z 1998 roku osiągnął niedawno bardzo imponujący kamień milowy na platformie Steam. Jest to niezwykle doceniana przez społeczność produkcja od zespołu Crowbar Collective, która zadebiutowała we wspomnianym sklepie we wczesnym dostępie jeszcze na początku maja 2015 roku – pięć lat później, na początku marca 2020 roku, udostępniona została pełna wersja. Od tamtej pory projekt skradł serca graczy na całym świecie.

Gra przekroczyła 90 tysięcy

Black Mesa z imponującym osiągnięciem na Steam

Jak podaje serwis Game Rant, kilka dni temu na oficjalnym koncie gry Black Mesa na Twitterze twórcy pochwalili się, że produkcja przekroczyła próg 90 tysięcy przytłaczająco pozytywnych recenzji na platformie Steam. Zespół uczcił to osiągnięcie rozdaniem trzech T-shirtów Crowbar Collective Science. Zainteresowani mogą wziąć udział w rozdawnictwie do 9 czerwca.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Niakadan
Gramowicz
06/06/2023 16:47

Teraz to czekać na dodatki które fani robią

koNraDM4
Gramowicz
06/06/2023 16:27

Grałem jeszcze w "połowiczną" wersję i było to naprawdę przyjemne doznanie więc nie dziwię się, że tyle jest pozytywnych recenzji. Ten remake przyciąga przede wszystkim fanów oryginału i nowych graczy, którzy uznali, że to dobry sposób zapoznania się z klasykiem. Z tego powodu raczej mało było niedzielnych graczy, którzy pobrali bo reklamują to teraz :D