Battlefield 2042 z nowościami w 1. sezonie. Do gry ma trafić polska operatorka

Mikołaj Ciesielski
2022/05/31 12:25
0
0

W plikach gry odnaleziono informacje dotyczące zawartości, która ma niebawem pojawić się w najnowszej odsłonie serii Battlefield.

Battlefield 2042 z nowościami w 1. sezonie. Do gry ma trafić polska operatorka

Już na początku czerwca w Battlefield 2042 ma rozpocząć się 1. sezon zmagań. Jakiś czas temu deweloperzy z DICE omówili nadchodzące zmiany, a także poinformowali o zakończeniu wsparcia dla trybu Hazard Zone. Tymczasem „temporyal” – znany data miner związany z serią Battlefield – znalazł w plikach gry informacje dotyczące zawartości, która powinna pojawić się wkrótce w Battlefield 2042.

Z informacji uzyskanych przez wspomnianego użytkownika wynika, że do produkcji DICE trafi niebawem operatorka z Polski. Z plików gry dowiadujemy się, że nowa postać to Ewelina Lis – znana jako „Obrończyni Gdańska” – specjalizująca się w korzystaniu z kierowanych pocisków rakietowych.

W Battlefield 2042 mają pojawić się także dwa helikoptery typu „stealth” – amerykański RAH-68 Soshone, a także rosyjski KA-99 Hannibal. Gracze mogą również liczyć na nową mapę oraz kolejne przepustki sezonowe. Niestety „temporyal” nie znalazł informacji, które zdradzałyby, kiedy możemy spodziewać się opisanych nowości i startu 1. sezonu zmagań.

Na koniec przypomnijmy, że Battlefield 2042 jest dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia DICE, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Battlefield 2042. Jedno słowo: Rozczarowanie.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!