Battlefield 2042 z kolejną aktualizacją. DICE zdradza, kiedy ruszy 1. sezon

Mikołaj Ciesielski
2022/05/19 08:45
0
0

Najnowsza odsłona serii Battlefield doczekała się kolejnych zmian i poprawek.

Battlefield 2042 z kolejną aktualizacją. DICE zdradza, kiedy ruszy 1. sezon

Pod koniec kwietnia Battlefield 2042 doczekał się sporej aktualizacji, która wprowadziła do gry masę poprawek, a także wyczekiwany czat głosowy. Wspomniany patch rozczarował jednak społeczność. DICE nie zamierza się jednak poddawać. Najnowsza odsłona serii Battlefield otrzymała bowiem kolejną „łatkę”, a deweloperzy ujawnili, kiedy możemy spodziewać się rozpoczęcia 1. sezonu rozgrywek.

Zgodnie z informacjami przekazanymi na oficjalnej stronie, celem aktualizacji oznaczonej numerem 4.1 jest „wprowadzenie kolejnych poprawek i poprawa jakości rozgrywki. Twórcy zadbali również o zmiany w trybie All-Out Warfare, a także poprawili balans broni i specjalistów. Kluczowe poprawki prezentują się następująco:

  • Ogólna moc działka strażniczego SG-36 Borysa została zmniejszona.
  • Angel nie może już uzupełniać płyt pancerza za pomocą swojej torby z zaopatrzeniem.
  • Bronie podstawowe działają teraz lepiej dzięki poprawionemu odrzutowi bazowemu. Aby to skompensować, nieznacznie zmniejszyliśmy korzyści w zakresie odrzutu, jakie można było uzyskać z dodatków.
  • Listy gier w trybie All-Out Warfare zostały zaktualizowane o nowe ustawienia, z listy opcji usunięto Przełamanie 128 jedynie na Xbox Series X|S, PlayStation 5, oraz PC.

Pełną listę zmian wprowadzonych przez aktualizację oznaczoną numerem 4.1 znajdziecie pod tym adresem. Jak wspomnieliśmy wyżej, to deweloperzy ze studia DICE nie zamierzają porzucać swojej produkcji. Premiera kolejnego patcha do Battlefield 2042 zaplanowana jest na początek czerwca. Wówczas ma również ruszyć 1. sezon rozgrywek. Szczegółowy opis nadchodzącej „łatki”, a także jej dokładną datę debiutu mamy poznać w nadchodzących tygodniach.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Battlefield 2042 jest dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia DICE, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Battlefield 2042. Jedno słowo: Rozczarowanie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!