Aktualizacja 2.1 do gry Battlefield 2042 już dostępna. Dużo poprawek i nie tylko

Maria Wawrzyniak
2022/09/28 14:30

Deweloperzy udostępnili nową aktualizację z numerem 2.1 – na liście zmian znajdziemy mnóstwo poprawek oraz odświeżenie mapy Renewal.

Przedstawiciele studia EA DICE poinformowali o udostępnieniu aktualizacji z numerem 2.1 do gry Battlefield 2042. Jest to dość ważny patch, ponieważ wprowadza liczne poprawki do praktycznie każdego elementu produkcji; deweloperzy wyeliminowali sporo błędów, poprawili balans broni i pojazdów, a także odnowili mapę Renewal. Najważniejsze zmiany opisaliśmy poniżej – zainteresowanych pełną listą zapraszamy tutaj.

Aktualizacja 2.1 do gry Battlefield 2042 już dostępna. Dużo poprawek i nie tylko

Aktualizacja 2.1 do gry Battlefield 2042

  • Mapa o nazwie Odnowa (Renewal) została zmodyfikowana. Teraz przemieszczanie się po niej pieszo oraz walka w zwarciu mają być przyjemniejsze. Sekcje, które były uznane za zbyt rozległe, zostały usunięte. Na mapie pojawiły się nowe fortyfikacje wojskowe, a odległości pomiędzy flagami i celami zostały zmniejszone.
  • W trybie Portal pojawiły się trzy znane bronie z Battlefield 3 i Battlefield: Bad Company 2 – P90, GOL Sniper Magnum oraz M1911.
  • Zmiany w przypadku specjalistów tyczą się przede wszystkim Irishy, którego APS-36 Shootdown Sentinel nie powinien mieć już problemu z blokowaniem z granatami wystrzeliwanymi z M320 LVG oraz M25 Mass.
  • W wersji na komputery osobiste zmniejszono opóźnienia wejściowe myszy.
  • Poprawiono balans śmigłowców szturmowych, transportowych oraz miniguna Nightbirda.
  • Wskakuj do Polaris RZR, nowego pojazdu w świecie gry, i błyskawicznie przemierzaj pole bitwy.
  • Naboje AM40 i Avancys nie są już nieprawidłowo rejestrowane jako naboje do pistoletu maszynowego.

Specjalne wydarzenie w grze w październiku

Specjalne wydarzenie pojawi się w połowie października. Czekamy z niecierpliwością, aż będziemy mogli podzielić się z wami dodatkowymi informacjami. A na razie… oczekujcie przedmiotów kosmetycznych do zdobycia oraz rozgrywki tylko dla piechoty w ciasnych przestrzeniach i z walką na krótki dystans.

Specjalne wydarzenie w grze w październiku, Aktualizacja 2.1 do gry Battlefield 2042 już dostępna. Dużo poprawek i nie tylko

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że Battlefield 2042 zadebiutował 19 listopada 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4/5, XONE i Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!