Batman wraca do akcji w animowanym serialu Amazon Prime Video. Pokazano pierwszy zwiastun Batman: Caped Crusader

Krzysztof Żołyński
2024/06/21 19:00
0
1

Amazon ujawnił właśnie swój nowy serial animowany. Do sieci trafił zwiastun Batman: Caped Crusader. Ma być dużo mroczniej niż w poprzednich produkcjach.

Dzięki zapowiedzi Amazona, fani Batmana już wiedzą co będą robić w sierpniu. Wtedy właśnie zaplanowano powrót do miasta Mrocznego Rycerza, a wszystko dzięki serialowi twórcy kultowego Batman The Animated Series. To właśnie Bruce Timm stworzył ceniony przez fanów serial animowany o Batmanie z lat 90. ubiegłego wieku.

 Batman: Caped Crusader
Batman: Caped Crusader

Witamy w Gotham City, gdzie skorumpowani przewyższają liczebnie dobrych, przestępcy szaleją, a praworządni obywatele żyją w ciągłym strachu. Wykuty w ogniu tragedii, bogaty społecznik Bruce Wayne staje się kimś więcej i mniej niż człowiekiem: Batmanem. Jego jednoosobowa krucjata na rzecz sprawiedliwości przyciąga nieoczekiwanych sojuszników w policji i ratuszu, ale jego heroiczne działania rodzą śmiertelne, nieprzewidziane konsekwencje. – brzmi oficjalny opis serialu.

W gronie producentów znalazły się dwie znaczące figury branży filmowej, są nimi Matt Reeves (twórca filmu z Robertem Pattinsonem) oraz J.J. Abrams. Scenariusz napisał duet Ed Brubaker i Greg Rucka, czyli twórcy serii komiksów Gotham Central.

Batman: Caped Crusader zapowiedziany przez Amazona. Jest zwiastun serialu animowanego

Z pewnością jesteście ciekawi, kto tym razem użyczy głosu głównemu bohaterowi. Okazuje się, że tę rolę powierzono Hamishowi Linklaterowi, który zagrał w serialu Nocna msza, dostępnym na platformie Netflix.

GramTV przedstawia:

Poza wymienionym głosem Batmana usłyszymy także: Jamie Chung (Sucker Punch) jako Harley Quinn, Christinę Ricci (Wednesday) jako Catwoman i Diedricha Badera (The Drew Carey Show) jako Harvey Dent.

Jak zapowiadają twórcy serial będzie mocniejszy, bardziej brutalny i mroczny. Scenarzyści czerpali inspirację z kina noir. Akcja została przeniesiona do lat 40. poprzedniego stulecia i warto pamiętać, że to właśnie wtedy do komiksowej serii o Batmanie wkraczały postacie Catwoman i Clayface.

Pierwszy sezon serialu Batman: Caped Crusader sobaczymy już 1 sierpnia.

Zwiastun serialu Batman: Caped Crusader od Amazon Prime Video

Wczytywanie ramki mediów.


Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!