Bad Boys: Ride or Die na nowym wybuchowym zwiastunie wypełnionym akcją

Radosław Krajewski
2024/05/17 09:55
0
0

Fani widowiskowych akcyjniaków nie pomogą pominąć tego filmu w kinach.

Sony Pictures przygotowuje się do wielkiej premiery Bad Boys: Ride or Die, czyli czwartej części serii rozpoczętej przez Michaela Baya, a kontynuowanej przez duet Adil El Arbi i Bilall Fallah. Nowy film z serii pojawi się w kinach już na początku czerwca, a teraz wytwórnia podzieliła się kolejnym zwiastunem, który po brzegi wypełniony jest akcją. Tym razem nikt nie zadbał o zaprezentowanie historii, ale widowiskowych i szalonych scen akcji, czyli tego elementu produkcji, na który widzowie wybiorą się do kina. Patrząc na materiał, to fani takich filmów powinni być zadowoleni. Najnowszy trailer Bad Boys: Ride or Die zobaczycie poniżej.

Bad Boys: Ride or Die na nowym wybuchowym zwiastunie wypełnionym akcją

Gdy kapitan Howard zostaje wrobiony w korupcję, zwraca się o pomoc do Mike’a i Marcusa, którzy jako jedyni mogą wyplątać go z problemów. Detektywi z Miami znowu muszą aktywować swoje kontakty i połączyć siły z poprzednim zespołem, aby uratować przełożonego. Na ich drodze nieoczekiwanie staje Armando Aretas, który może okazać się cennym sojusznikiem, jak i niebezpiecznym wrogiem.

GramTV przedstawia:

Reżyserami Bad Boys 4 jest duet Adil El Arbi i Bilall Fallah, którzy nakręcili również trzecią część serii. W obsadzie znaleźli się: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Paola Núñez, Tasha Smith, John Salley Eric Dane DJ Khaled, Jacob Scipio, Ioan Gruffudd, Rhea Seehorn, Joyner Lucas, Quinn Hemphill oraz Melanie Liburd.

Przypomnijmy, że Bad Boys: Ride or Die zadebiutuje w kinach już 7 czerwca.

Bad Boys: Ride or Die – nowy zwiastun

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!