Avowed z własną serią transmisji live. Obsidian zaprasza na pierwszy stream

Mikołaj Ciesielski
2024/06/13 14:30
0
0

„Road to Avowed” rozpocznie się już dzisiaj.

Na Xbox Games Showcase 2024 zaprezentowano fabularny zwiastun Avowed. Nieco później w sieci pojawił się też obszerny gameplay z nowego RPG studia Obsidian Entertainment. Okazuje się jednak, że gracze mogą liczyć na kolejne atrakcje. Deweloperzy zapowiedzieli bowiem serię transmisji live, za których sprawą będą chcieli odpowiednio przygotować użytkowników na premierę wspomnianej produkcji.

Avowed z własną serią transmisji live. Obsidian zaprasza na pierwszy stream

Obsidian Entertainment zapowiada serię transmisji live poświęconych Avowed

„Road to Avowed” – bo właśnie taką nazwę nosi zapowiedziana przez deweloperów seria – ruszy już dzisiaj, 13 czerwca 2024 roku, o 23:00 czasu polskiego. Wówczas na oficjalnym kanale studia Obsidian Entertainment na platformie Twitch rozpocznie się pierwsza transmisja live. W jej trakcie gracze – wspólnie z deweloperami – będą mieli okazję „ponownie odwiedzić” Pillars of Eternity i Pillars of Eternity 2.

Zgodnie z przekazanymi informacjami celem wspomnianej „wizyty” będzie lepsze poznanie uniwersum, w którym rozgrywać się będzie akcja Avowed. W trakcie dzisiejszej transmisji live deweloperzy podzielą się również swoimi „spostrzeżeniami” na temat procesów rozwoju wspomnianej produkcji.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Avowed powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana produkcja ma zadebiutować na rynku w 2024 roku. Kilka dni temu na oficjalnej stronie studia Obsidian Entertainment pojawiła się dokładna data premiery gry, ale informacja ta szybko została usunięta.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!