Avowed na obszernym gameplayu. Twórcy dzielą się kolejnymi szczegółami

Patrycja Pietrowska
2024/06/11 08:30
0
0

Nowy materiał prezentuje fragmenty rozgrywki z Avowed.

Podczas tegorocznego Xbox Games Showcase nie zabrakło Obsidian Entertainment, które zaprezentowało fabularny zwiastun Avowed. Niedługo później twórcy przypadkowo ujawnili datę premiery RPG, choć informacja szybko zniknęła z oficjalnej strony. Tymczasem na YouTube’owym kanale Xboxa ukazał się długi gameplay wraz z komentarzem, który przybliża kolejne aspekty związane z nadchodzącą grą.

Avowed
Avowed

Avowed – długi gameplay i nowe szczegóły

Na YouTube’owym kanale Xboxa ukazał się nowy materiał związany z Avowed. Tym razem możemy rzucić okiem na długi gameplay wraz z komentarzem twórców. Przedstawicielka zespołu zdradziła nieco więcej informacji na temat obiecującego RPG, przekazując między innymi, że gracze mogą spodziewać się dużego świata z masą przygód, tajemnic oraz niebezpieczeństw.

Gameplay prezentuje między innymi jedną z lokacji, która według twórców prezentuje się najlepiej nocą. Ponadto z materiału dowiadujemy się, że zainteresowani otrzymają wiele opcji w zakresie personalizacji postaci. Do dyspozycji miłośników gier zostanie oddana również kamera TPP, a także możliwość rozbicia obozu, w którym będziemy mogli wchodzić w interakcje z towarzyszami oraz zadbać o ulepszenia ekwipunku.

GramTV przedstawia:

Dodatkowo gracze będą mogli resetować umiejętności postaci. W Avowed czeka na nas także innowacyjny system walki, a użycie ulepszonej broni wiązać się będzie z innymi efektami dźwiękowymi i animacjami widocznymi na ekranie. Pełen materiał wraz z fragmentami z rozgrywki znajduje się na dole wiadomości.

Jesteś wysłannikiem z odległej krainy Aedyr, który ma zbadać plotki na temat plagi rozprzestrzeniającej się po Żyjących Ziemiach – wyspie pełnej sekretów i tajemnic, niebezpieczeństw i przygód, wyborów i ich konsekwencji oraz nieokiełznanej dziczy. Odkrywasz osobistą więź z Żywymi Ziemiami i starożytny sekret, który grozi zniszczeniem wszystkiego. Czy zdołasz ocalić tę nieznaną krainę na granicy światów oraz swą duszę przed siłami, które próbują rozerwać je na strzępy? – głosi opis gry Avowed na platformie Steam.

Na zakończenie przypomnijmy, że oficjalna data premiery Avowed pozostaje na ten moment tajemnicą. Więcej informacji na temat produkcji mamy otrzymać w nadchodzących tygodniach. Gra zmierza natomiast na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!