Avowed na fabularnym zwiastunie. Nowe RPG Obsidianu na Xbox Games Showcase 2024

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 21:08
3
0

Microsoft zaprezentował nowy zwiastun nadchodzącej produkcji twórców serii Pillars of Eternity.

Na Xbox Games Showcase 2024 pojawiło się również Avowed. W trakcie pokazu Microsoftu gracze mieli okazję zobaczyć fabularny zwiastun nowego RPG od studia Obsidian Entertainment. Niestety amerykańska firma nie podzieliła się informacją, na którą z pewnością czeka wielu fanów wspomnianego zespołu.

Avowed
Avowed

Na Xbox Games Showcase 2024 zaprezentowano fabularny zwiastun Avowed

W trakcie Xbox Games Showcase 2024 nie otrzymaliśmy bowiem żadnych informacji na temat daty premiery Avowed. Microsoft przypomniał jedynie, że gra ma zadebiutować na rynku w 2024 roku. Na nieco bardziej konkretny termin najwyraźniej będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

Witamy na Żywych Ziemiach, tajemniczej wyspie pełnej przygód i niebezpieczeństw. Jesteś wysłannikiem z dalekiej krainy o nazwie Aedyr. Twoim zadaniem jest zbadać plotki o pladze rozprzestrzeniającej się po Żywych Ziemiach – wyspie pełnej tajemnic i sekretów, niebezpieczeństw i przygód, okazji do dokonania wyborów i poznania ich konsekwencji oraz dziewiczych dzikich obszarów – czytamy w opisie gry na stronie Xbox.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Avowed zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia Obsidian Entertainment w dniu swojej premiery trafi też do usługi Xbox Game Pass.

Komentarze
3
Yosar
Gramowicz
10/06/2024 18:44

Albo PR-owcy robią z tej gry coś innego niż jest i gra jest za*sta tylko na materiałach reklamowych wygląda przeciętnie (nie chodzi o grafikę a właśnie całą resztę), albo gra jest niestety przeciętna.

Jeszcze nie skreślam, ale w materiałach reklamowych poza pierwszym teaserem nie było nic ciekawego.

Gregario
Gramowicz
10/06/2024 02:29

Wygląda ciekawie, chociaż zwiastun jest trochę dla mnie zbyt chaotyczny.

dariuszp
Gramowicz
10/06/2024 01:36

Niecodzienny design ale to Obsidian. Kupuję w ciemno.
Trwa Wczytywanie