Wyciekły pierwsze konkrety na temat gry Avatar: Frontiers of Pandora

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/31 20:30

W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły na temat fabuły i typów dostępnych broni w grze Avatar: Frontiers of Pandora.

Użytkownik serwisu Twitter o pseudonimie ScriptLeaksR6 w przeszłości wielokrotnie publikował nieoficjalne informacje na temat gier Ubisoftu. Dzisiaj natomiast na jego profilu mogliśmy znaleźć garść szczegółów na temat nadchodzącej gry Avatar: Frontiers of Pandora. Fakt, iż Ubisoft bardzo szybko zareagował na wyciek, a wpisy użytkownika nie są już dostępne (zamiast tego zobaczymy, że zostały usunięte na prośbę właściciela praw autorskich), sugeruje, że informacje były prawdziwe (przynajmniej częściowo).

Wyciekły pierwsze konkrety na temat gry Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora – wyciekły szczegóły

Zachować zdołał je między innymi serwis Wccftech, za którym podajemy.

Jeśli więc wierzyć doniesieniom, gracz wcieli się w bezimiennego bohatera lub bohaterkę i zarazem dziecko Na’vi (zamieszkująca Pandorę jedyna znana pozaziemska rasa humanoidalna). Bohater został uprowadzony, a następnie wyszkolony przez Zarząd Pozyskiwania Zasobów (ZPZ; z ang. RDA), aby posłużyć jako broń w podboju Pandory.

Podobnie jednak do tego, co miało miejsce w filmie Jamesa Camerona z 2009 roku, mamy sprzymierzyć się ze swoją rasą i chronić Pandorę. Wykorzystamy do tego wrodzoną niesamowitą siłę oraz zwinność, a także ekwipunek, umiejętności (które będziemy ulepszać) i broń – wszystko to będziemy mogli dopasować do swojego stylu gry.

Opanuj wiele stylów walki (…) Walcz z niebezpieczeństwami Pandory, wykorzystując precyzję tradycyjnej broni Na’vi, w tym łuku i włóczni, lub wykorzystaj swoje ludzkie wyszkolenie, używając bardziej niszczycielskiego oręża, w tym karabinu szturmowego czy strzelby.

GramTV przedstawia:

Zawalczymy zarówno na ziemi, jak i na grzbiecie banshee, czyli przypominającej smoka skrzydlatej istoty, która pozwoli nam także przemierzać spore dystanse na Zachodnim Pograniczu (z ang. Western Frontier). Jest to kontynent, który nie został wcześniej zaprezentowany w uniwersum – będzie miejscem akcji gry.

Na sam koniec przypomnijmy, że Avatar: Frontiers of Pandora ma zadebiutować w roku podatkowym 2023/24 – czyli między 1 kwietnia 2023 roku a 31 marca 2024 roku. Produkcja zostanie udostępniona na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
31/03/2023 20:45

Czyli wszystko co wiemy to to że będziemy grać na Pandorze i będziemy członkiem plemienia Na'vi. Czyli nie dowiedzieliśmy się nic nowego. Wszystko to można było wywnioskować po tytule i obrazkach.