Assassin's Creed: Valhalla – Oblężenie Paryża z datą premiery. Jutro nowy patch

Maria Wawrzyniak
2021/07/26 19:00
0
0

Przedstawiciele studia Ubisoft ujawnili dokładną datę premiery dodatku Oblężenie Paryża do gry Assassin’s Creed: Valhalla. To jednak nie wszystko.

Już jutro – 27 lipca – gra Assassin’s Creed: Valhalla otrzyma aktualizację z numerem 1.3.0. Pisaliśmy już dzisiaj o jednej z ważniejszych nowości, które zostaną wprowadzone razem z patchem, ale to jednak nie wszystko. Gracze będą musieli liczyć się z pobraniem od 15 do 25,5 gigabajtów, w zależności od platformy sprzętowej (co ciekawe, wyjątkiem jest konsola PlayStation 5, gdzie aktualizacja będzie ważyć tylko 7 gigabajtów). Patch będzie stanowić również swego rodzaju przygotowanie do nadchodzącego wielkimi krokami dodatku Oblężenie Paryża, który – jak ujawniono – zadebiutuje już 12 sierpnia bieżącego roku.Assassin's Creed: Valhalla – Oblężenie Paryża z datą premiery. Jutro nowy patchDwa dni po udostępnieniu patcha (29 lipca) w grze rozpocznie się Sigrblot Festival – potrwa do 19 sierpnia. Podczas wydarzenia będziemy mogli sprawdzić nowe aktywności oraz wykonać specjalne zadania z unikalnymi nagrodami. Trzeba jednak pamiętać, że festiwal dostępny jest dla graczy, którzy ukończyli jeden z pierwszych dwóch rozdziałów fabularnych i rozbudowali swoją osadę do poziomu drugiego.

Oprócz tego deweloperzy postanowili nieco odświeżyć drzewko umiejętności, dodając do niego trzy nowe zdolności. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Assassin’s Creed: Valhalla zadebiutowało w ubiegłym roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz na platformie Google Stadia. 13 maja na rynku zadebiutował dodatek Gniew Druidów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!