Nowa aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla wzbogaci grę o wyczekiwaną funkcję

Mikołaj Ciesielski
2021/07/26 09:00
0
0

Ubisoft postanowił wysłuchać graczy i spełnić prośby społeczności.

Nowa aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla wzbogaci grę o wyczekiwaną funkcję

Kilka dni temu do sieci wyciekła prawdopodobna data dodatku Oblężenie Paryża do Assassin’s Creed Valhalla, a nieco wcześniej dowiedzieliśmy się, że do gry trafi wkrótce upragniony przez użytkowników oręż. To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ Ubisoft poinformował, że już jutro, 27 lipca, wspomniana produkcja doczeka się kolejnej aktualizacji, która wprowadzi wyczekiwaną przez graczy funkcję, czyli szersze opcje skalowania poziomów przeciwników.

Zainteresowani będą mogli wybrać skalowanie standardowe, stałe, trudniejsze oraz „koszmarne”. Ostatnie ustawienie z pewnością spodoba się graczom posiadającym potężne i mocno rozwinięte postacie, ponieważ w tym przypadku poziom przeciwnika będzie wynikał z regionu, w którym się znajduje. Pojawi się również możliwość całkowitego wyłączenia wspomnianej funkcji, co znacząco ułatwi zabawę i pozwoli mniej doświadczonym osobom w pełni cieszyć się produkcją Ubisoftu.

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej odsłony popularnej serii Ubisoftu, to serdecznie zapraszamy do lektury: Recenzja gry Assassin's Creed: Valhalla – rabować, palić, nikogo nie oszczędzać.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!