Od tego czasu o nieudanym sieciowym RPG było stosunkowo cicho. Aż do teraz, gdy gracze zauważyli… że gra zniknęła.
Gracze zgłaszają, że Anthem znika z ich kont
O całej sprawie zaczęli alarmować użytkownicy Reddita. Wielu z nich po uruchomieniu EA App otrzymało komunikaty, że Anthem zostało usunięte z ich bibliotek. Tyczy się to nawet tych, którzy na fali niezdrowej ekscytacji nabyli produkcję BioWare na premierę w pełnej cenie. Było i nie ma – i już. Przypomnijmy, że już na początku stycznia, jeszcze przed wyłączeniem serwerów, niektórzy zgłaszali problemy z zalogowaniem się do zabawy. Potem taka możliwość została wyłączona dla wszystkich i po próbie uruchomienia tytułu nie dało się przejść przez ekran tytułowy. Tymczasem w tej sytuacji nawet to staje się już niemożliwe, bo dotarliśmy do momentu, w którym wygląda, jakby Anthem… nigdy nieistniało.
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!