Amnesia: The Bunker – demo już dostępne

Jakub Smolak
2023/05/24 08:30

Twórcy zachęcają do przetestowania nadciągającego horroru na własnej skórze.

Amnesia: The Bunker złapało delikatną zadyszkę, przez co premiera gry nieco się obsunęła. Mamy jednak dobre wieści dla wszystkich, którzy czekają na najnowszy horror od Frictional Games. Już teraz możecie przetestować demo.

Amnesia: The Bunker – demo już dostępne

Przetestuj Amnesia: The Bunker przed premierą

Wersja demonstracyjna jest dostępna na Steam, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogą osobiście doświadczyć klimatu Amnesia: The Bunker na chwilę przed premierą. Przypomnijmy, że akcja gry przenosi graczy do opuszczonego bunkra, a całość rozgrywa się w czasach I wojny światowej.

Zanurz się w rozgrywce surwiwalowej, która stawia na swobodę działania. Wcielisz się w postać francuskiego żołnierza, Henriego Clémenta, który liczyć może tylko na swój rewolwer, głośną latarkę dynamo i niewielką ilość zapasów, które po odnalezieniu w świecie wykorzysta do tworzenia nowych rzeczy. Dzięki systemowi losowości i nieprzewidywalnym zachowaniom żadna rozgrywka nie będzie taka sama – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Amnesia: The Bunker zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X/ już 6 czerwca. Warto pamiętać, że nadchodząca produkcja studia Frictional Games trafi w dniu swojej premiery do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi nowej odsłony serii Amnesia na PC.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!