Amazon Prime Gaming z dodatkową grą na koniec maja. Świetnie oceniana produkcja do zgarnięcia

Radosław Krajewski
2024/05/23 21:20
0
0

Amazon w ramach swojego abonamentu Prime Gaming rozdaje jeszcze jedną, bonusową grę na PC.

Według oficjalnej rozpiski gier na maj w ramach abonamentu Amazon Prime Gaming, subskrybenci powinni otrzymać tylko jedną grę, czyli Spirits of Mystery: Whisper of the Past, ale tak się nie stało. Oprócz wspomnianej produkcji usługa ma prezent dla swoich użytkowników i w ramach jeszcze majowej oferty udostępniono bonusowy tytuł. Gracze posiadający wykupionego Amazon Prime Gaming mogą już odebrać za darmo Bramble: The Mountain King, czyli głośną grę niezależną, która zadebiutowała na rynku w kwietniu 2023 roku.

Amazon Prime Gaming z dodatkową grą na koniec maja. Świetnie oceniana produkcja do zgarnięcia

Dodatkowa gra w Amazon Prime Gaming

Tytuł studia Dimfrost Studio, to doceniona przez graczy przygodowa produkcja z elementami horroru. Na Steam aż 95% wszystkich ocen jest pozytywnych. Również recenzenci docenili Bramble: The Mountain King i na Metacritic gra może pochwalić się średnią oceną 80/100.

Bramble The Mountain King zabierze cię w porywającą i niepokojącą podróż przez zachwycające otoczenie. Wciel się w postać Ollego, chłopca wyruszającego na ratunek siostrze, która została porwana przez przerażającego trolla.

W Bramble nie wszystko jest takie, jak się wydaje - w tej dziwnej krainie zamieszkanej przez małe i wielkie stwory musisz zachować ostrożność i wiedzieć, kiedy się schować, a kiedy się zbliżyć. Wiele wygłodniałych i złośliwych bestii czai się w lasach i jaskiniach. Lepiej uważaj...

Wezwij moc Iskry Odwagi, zaczarowanego odłamka dającego cechy potrzebne do zmierzenia się z pułapkami i próbami na twojej drodze. Pokonaj na różne wyjątkowe sposoby przerażające stwory, które napotkasz. Uważaj, odwaga bez dobroci może sprowadzić cię na mroczną drogę.

GramTV przedstawia:

Jeżeli posiadacie wykupiony abonament Amazon Prime Gaming, to Bramble The Mountain King odbierzecie za darmo pod tym adresem. Czasu macie pod dostatkiem, gdyż grę będzie można przypisać do swojego konta Epic Games Store aż do 24 lipca 2024 roku. Z kolei Spirits of Mystery: Whisper of the Past zgarniecie na tej stronie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!