Dead Space Remake – alternatywne zakończenie zobaczymy w trybie Nowa Gra Plus

Mikołaj Ciesielski
2023/01/26 07:25
4
0

Deweloperzy z EA Motive dzielą się kolejnymi szczegółami na temat odświeżonej wersji produkcji Visceral Games.

Dead Space Remake – alternatywne zakończenie zobaczymy w trybie Nowa Gra Plus

Zgodnie z zapowiedziami już jutro – 27 stycznia – na rynku zadebiutuje Dead Space Remake. Kilka dni temu, dzięki liście osiągnięć, dowiedzieliśmy się, że odświeżona wersja przygód Isaaca Clarke’a pozwoli graczom zobaczyć alternatywne zakończenie. Deweloperzy z EA Motive postanowili natomiast podzielić się dodatkowymi szczegółami na ten temat, a także udzielić nieco więcej informacji o trybie Nowa Gra Plus.

Twórcy Dead Space Remake dzielą się szczegółami na temat trybu Nowa Gra Plus

Na oficjalnym profilu marki Dead Space pojawił się wpis, w którym ujawniono kilka interesujących informacji. Przede wszystkim twórcy po raz kolejny podkreślili, że odświeżona wersja przygód Isaaca Clarke’a już w dniu premiery będzie mogła pochwalić się wspomnianym trybem Nowa Gra Plus. Czego natomiast można się w nim spodziewać?

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez twórców we wspomnianym wariancie rozgrywki gracze zmierzą się z nowym Nekromorfem, a także będą mieli okazję odblokować nowy poziom stroju dla głównego bohatera. Ponadto to właśnie w trybie Nowa Gra Plus użytkownicy zobaczą sekretne zakończenie historii, którego istnienie zdradziła lista osiągnięć.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake zadebiutuje już jutro na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Yarod
Gramowicz
28/01/2023 14:32
Niakadan napisał:

Nikt ci nie każe grać drugi raz odrazu 

Yarod napisał:

moim zdaniem niepotrzebne, sztuczne przedłużanie rozgrywki.

No tylko, że właśnie ja jeżeli gram w grę z dobrą historią, to zakończenie jest wisienką na torcie, szczególnie jeżeli jest dobre/ciekawe. Jeżeli nie można doprowadzić do tego standardową rozgrywką to moim zdaniem jest to kupa. Ja ogrywam drugi raz nie dla zakończenia, tylko dla powrotu do ww. historii, ew. zmian w mechanice które niesie ng+ (w wiedźminie miało to ręce i nogi, w pewnym sensie bardziej niż zwykła rozgrywka, biorąc pod uwagę dwa poprzednie tytuły) i jak to zaznaczył Gregario, obejrzę je na youtube co najwyżej. poczucie niesmaku jednak zostanie.

Gregario
Gramowicz
28/01/2023 04:52
Yarod napisał:

moim zdaniem niepotrzebne, sztuczne przedłużanie rozgrywki.

Zgoda. Skończy się tak, że ciekawe alternatywnego zakończenia osoby obejrzą je w sieci, a łowcy osiągnięć będą przechodzić kolejny raz grę.

Niakadan
Gramowicz
27/01/2023 22:03
Yarod napisał:

moim zdaniem niepotrzebne, sztuczne przedłużanie rozgrywki.

Nikt ci nie każe grać drugi raz odrazu 
Trwa Wczytywanie