After Us – surrealistyczna przygodówka na nowym trailerze

Jakub Smolak
2023/05/04 08:15
0
0

Twórcy zapraszają w niezwykle klimatyczną podróż. Premiera już wkrótce.

After Us to propozycja od studia Piccolo, a pieczę wydawniczą nad tytułem sprawuje dobrze znane Private Division. Twórcy oddali w ręce graczy krótki trailer, na którym prezentują magię surrealistycznego świata. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym wideo.

After Us – surrealistyczna przygodówka na nowym trailerze

After Us zachwyca pomysłem na opowieść i klimatem

Jeśli lubicie nieszablonowe przygodówki, After Us może być strzałem w dziesiątkę. W tej grze twórcy zabierają nas bowiem w podróż do abstrakcyjnego świata, gdzie musimy uratować dusze zwierząt z wymarłych już gatunków. W trakcie przygody poznamy ich losy, a także otrzymamy szansę przywrócenia ich do życia. Naszą misję zakłócać będą nam jednak pokryci olejem Pożeracze, którzy błąkają się po pustyni w poszukiwaniu ocalałych.

„Zobacz oczami Gai wyludnione krajobrazy ukazujące niszczący wpływ ludzkości na naturę w pięknym pokazie sztuki abstrakcyjnej. Od umierających lasów po rozpadające się miasta, poprzez wyschnięte dno oceanu i zanieczyszczony nieboskłon, każde miejsce postawi Gai nowe wyzwanie i ukaże odmienne wersje sianego przez Pożeraczy zniszczenia. Pomagaj Gai szerzyć życie i piękno na swej ścieżce” – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

After Us zadebiutuje na rynku już 23 maja, a gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!