Actina zaprasza na turniej Counter Strike - Atrium Game Zone!

gram.pl
2023/03/16 14:00

Pierwsza z wielu zaplanowanych imprez już w ten weekend! Zapisy wciąż trwają!

Actina zaprasza na turniej Counter Strike - Atrium Game Zone!

Turniej Counter Strike: Global Offensive - Atrium Game Zone startuje!

Już w ten weekend rozpocznie się turniej Counter Strike: Global Offensive organizowany w ramach inicjatywy Atrium Game Zone w różnych częściach Polski (listę wydarzeń znajdziecie poniżej). Na fanów elektronicznej rozrywki czekają nie tylko zmagania w wyżej wymienionej strzelance sieciowej, ale także inne atrakcje! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na jego pierwszą odsłonę do Centrum Handlowego Atrium Molo w Szczecinie w dniach 17-18 marca.

Atrium Game Zone gra z Actiną!

Partnerem wydarzenia Counter Strike: Global Offensive - Atrium Game Zone jest Actina, czyli doskonale znany producent komputerów stacjonarnych dla graczy, których nie zabraknie na najbliższym turnieju oraz jego kolejnych odsłonach. Do dyspozycji odwiedzających zostanie bowiem oddanych aż 10 stanowisk, dzięki którym miłośnicy gier wideo - poza turniejem, rzecz jasna - będą mogli przetestować wybrane gry z portfolio wydawniczego firmy Cenega.

GramTV przedstawia:

Warto również zaznaczyć, że poszczególne części turnieju Counter Strike: Global Offensive w wybranych miastach Polski odbywać się będą w soboty, natomiast poniższe gry Cenegi (każda na dwóch stanowiskach, byście nie musieli zbyt długo czekać w kolejce) będą dostępne do ogrania dla chętnych w piątki.

Atrium Game Zone gra z Actiną!, Actina zaprasza na turniej Counter Strike - Atrium Game Zone!

Gry firmy Cenega w Atrium Game Zone:

 • Psi Patrol Grand Prix - zręcznościowa gra wyścigowa osadzona w Zatoce Przygód, czyli świecie doskonale znanym z małego ekranu. Pokonując rozmaite trasy gracze będą musieli nie tylko dotrzeć do mety jak najszybciej, ale także unikać przeszkód rozstawionych przez złośliwego burmistrza Humdingera.
 • My Little Pony: Przygoda w Zatoce Grzyw - idealna propozycja dla dziewczynek, które wcielą się w Sunny, odważnego ziemskiego kucyka dysponującego magicznymi mocami. Zajmiemy się tu ratowaniem uroczych zwierzątek, będziemy urządzać pokazy mody, a także polecimy razem z pegazem, by... No właśnie? Sprawdźcie koniecznie!
 • Blaze i Megamaszyny: Wyścigówki ze Zderzakowa - zapraszamy również chłopców, którzy wezmą udział w wyścigach wspólnie z Blazem i jego megamaszynami! Na ekranie zobaczymy nie tylko wspomnianego bohatera, ale także sześć innych postaci (wśród nich Starla, Pickle i Crusher). Będziemy jeździć, driftować skakać i wykonywać rozmaite akrobacje na zakręconych trasach!
 • Lego Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów - gra, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, tym bardziej że idealnie nadaje się do zabawy w kooperacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przenieść się do zbudowanego z klocków LEGO uniwersum Star Wars i eksplorować je w pojedynkę. Efektowne starcia z przeciwnikami, ciekawe zagadki i mnóstwo przedmiotów do zebrania!
 • Star Trek Protogwiazda: Supernowa - to przygodowa gra akcji oparta na serialu animowanym Star Trek: Prodigy, która powstała z myślą o najmłodszych. Za stworzenie tytułu odpowiada ekipa mająca na swoim koncie m.in. gry na licencji My Little Pony, Peppa Pig, Psi Patrol, Jak Wytresować Smoka. Trafimy w niej na tajemniczą planetę, by odnaleźć zaginionych członków naszej załogi.

Pełen harmonogram turnieju Counter Strike: Global Offensive - Atrium Game Zone:

 • 17-18 marca - Atrium Molo – Szczecin
 • 24-25 marca - Atrium Targówek – Warszawa
 • 31-1 kwietnia - Atrium Reduta Warszawa
 • 14-15 kwietnia - Atrium Promenada – Warszawa
 • 21-22 kwietnia - Atrium Kasztanowa – Warszawa
 • 29-30 kwietnia (sobota-niedziela) - Centrum Handlowe Focus – Bydgoszcz
 • 12-13 maja - Galeria Dominikańska – Wrocław

Więcej informacji!

Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem turnieju Counter Strike: Global Offensive dostępnym na oficjalnej stronie Atrium Game Zone, gdzie znajdziecie również szereg innych, przydatnych informacji na temat akcji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!