Kolejne zdjęcia z nowej części Thora. Jedna postać otrzyma zupełnie nowy wygląd

Radosław Krajewski
2021/03/04 14:40

Pojawiły się kolejne zdjęcia z planu Thor: Love and Thunder, które ujawniają nowy kostium dla jednej z postaci.

Kolejne zdjęcia z nowej części Thora. Jedna postać otrzyma zupełnie nowy wyglądDługo nie musieliśmy czekać na kolejne zdjęcia z planu produkcji czwartej części Thora. Dopiero co informowaliśmy Was o pojawieniu się na planie zaskakujących aktorów, a właśnie otrzymaliśmy następną porcję zdjęć, które zdradzają kolejne szczegóły. Źródłem fotografii zrobionych na planie jest ponownie Daily Mail, który opublikował na swojej stronie najnowsze zdjęcia produkcji. Przedstawiają one Matta Damona i Luke’a Hemswortha grających aktorów, którzy w sztuce teatralnej wcielą się w postać Lokiego i Thora. Nie zabraknie nieodłącznego towarzysza Boga Piorunów, czyli legendarnego młota Mjolnira. Niewykluczone, że to właśnie do tej sceny jeden z dublerów ostatnio się przygotowywał, prezentując nagranie z kaskaderskiego wyczynu.

Jedna z opublikowanych fotografii może sugerować, że Miek, znany z trzeciej części wojownik i nieodłączny kompan Korga, pojawi się w zupełnie nowym wydaniu. Już wcześniej Taika Waititi zdradził, że bohater będzie posiadał zupełnie nowe egzoszkielety, w tym jeden przypominającą kobietę. Wydaje się więc, że Mieka w Thor: Love and Thunder zobaczymy z zupełnie innej strony, pomimo tego, że nowy strój bardziej nadaje się do pracy w biurze, niż walki z potężnym przeciwnikiem.

Wygląda również na to, że Thor wreszcie doczeka się własnych wierzchowców: Toothgnashera i Toothgrindera. Znane z komiksów dwa kozły również pojawiły się na planie. Twórcy postawili na animatroniczne głowy, do których prawdopodobnie zostaną dodane ciała za pomocą CGI. W pierwowzorze kozły służyły Thorowi do zaprzęgania jego rydwanu.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię Thor: Love And Thunder odpowiada Taika Waititi. W obsadzie ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson oraz Natalie Portman, która powróci do serii po kilkuletniej przerwie. W rolę głównego antagonisty wcieli się Christian Bale.

Premierę filmu zaplanowano na 6 maja 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!