Thor: Love and Thunder na nowych zdjęciach. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Radosław Krajewski
2021/02/19 11:50
2
0

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z produkcji czwartej części Thora. Fani postaci będą podekscytowani jednym szczegółem.

Thor: Love and Thunder na nowych zdjęciach. Uwagę przykuwa jeden szczegółW Australii wciąż trwają zdjęcia do Thor: Love and Thunder. Ostatnio pojawiły się plotki, według których w filmie pojawi się kolejna ważna dla uniwersum postać. Wcześniej mogliśmy zobaczyć, jak Chris Hemsworth wygląda w nowym superbohaterskim stroju. Wygląda na to, że szczegółów o filmie i materiałów z produkcji będziemy dostawać coraz więcej, gdyż w sieci zadebiutowało wideo kaskadera odtwórcy roli Thora, który wykonywał akrobacje do filmu. Wideo zostało już skasowane, ale czujni fani zdążyli zrobić zdjęcia, które potwierdzają powrót istotnego elementu wyposażenia Boga Piorunów.

Na dwóch opublikowanych zdjęciach możemy zobaczyć, jak dubler Hemswortha, Bobby Holland Hanton, trenuje popisy kaskaderskie w rytm utworu Thunderstruck zespołu ACDC, które będzie kręcił do filmu. Hanton był przyczepiony do lin, które pozwoliły mu wzbić się na wysokość około 6 metrów, po tym jak zaczął biec w kierunku maty i tuż przed nią wyskoczył. Uwagę fanów przykuła broń, którą kaskader trzymał cały czas w ręku. Pomimo słabej jakości bez trudu można dojrzeć, że to Mjolnir! Słynny oręż Thora najwyraźniej powróci w czwartej części. Czyżby wpływ multiwersum miał dosięgnąć również Odynsona, a może istnieje jakiś sposób, aby przywrócić legendarny młot. Niewykluczone, że to, co widzimy to kolejna wersja broni Thora, stworzona przez krasnoluda Eitria.

Przypomnijmy, że za reżyserię Thor: Love And Thunder odpowiada Taika Waititi. W obsadzie ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson oraz Natalie Portman, która powróci do serii po kilkuletniej przerwie. W rolę głównego antagonisty wcieli się Christian Bale.

GramTV przedstawia:

Premierę filmu zaplanowano na 6 maja 2022 roku.

Komentarze
2
Pioter777
Gramowicz
22/02/2021 17:17
siwy944 napisał:

Czy pan redaktor piszący ten tekst ma pojęcie o MCU ? Przecież Thor swój młot wziął z przeszłości gdy wybrał się Rocketem po kamień ... Przy walce z Thanosem dał młot dla Kapitana. 

Jak się oglądało film do końca to się powinno pamiętać, że Kapitan Ameryka zabrał Młot do Asgardu.

siwy944
Gramowicz
22/02/2021 12:27

Czy pan redaktor piszący ten tekst ma pojęcie o MCU ? Przecież Thor swój młot wziął z przeszłości gdy wybrał się Rocketem po kamień ... Przy walce z Thanosem dał młot dla Kapitana.