Wysyp zdjęć z planu Thor: Love and Thunder. Powrót zaskakujących postaci

Radosław Krajewski
2021/03/02 16:40

W sieci zadebiutowały nowe zdjęcia z czwartej części Thora, które zapowiadają ekscytującą niespodziankę dla fanów.

Wysyp zdjęć z planu Thor: Love and Thunder. Powrót zaskakujących postaciNajwyraźniej ekipa Marvela nie potrafi odpowiednio zabezpieczyć planu czwartej części Thora, który kręcony jest w Australii. Właśnie wyciekło mnóstwo nowych zdjęć z produkcji, które ujawniają zaskakujące szczegóły. Na pierwszej porcji z Daily Mail możemy zobaczyć ogromną scenę teatralną, która jest w budowie. To zrodziło spekulacje, że Taika Waititi powtórzy zabieg z Thor: Ragnarok, gdzie otrzymaliśmy scenę przedstawienia, w której w rolę Thora, Lokiego i Odyna wcielili się asgardcy aktorzy. Zabawna scena z udziałem Matta Damona i Luke’a Hemswortha spodobała się widzom, więc nie dziwi, że twórcy zaplanowali podobną sekwencję w nowym filmie.

Dlatego też Matt Damon, Luke Hemswortha i Sam Neill powtórzą role aktorów, którzy w sztuce wcielili się kolejno w Lokiego, Thora i Odyna. Do tej trójki dołączyła Melissa McCarthy jako aktorka grająca Helę, czyli znaną z poprzedniej części krewną nordyckich bogów. Udział takich gwiazd może być wielkim zaskoczeniem, tym bardziej że nie będą to duże role. Wszystkie zdjęcia i nagrania z planu prezentujące wspomnianych aktorów i lokacje zobaczycie poniżej.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu otrzymaliśmy szczegóły dotyczące Thor: Love and Thunder. Ze zdjęć z planu dowiedzieliśmy się, że Thor ponownie będzie dzierżył w dłoni swój młot Mjolnir. Przy samym starcie zdjęć na planie z pierwszego dnia lutego pojawiły się zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć potężnego Chrisa Hemswortha w nowym stroju. Według najnowszych plotek w filmie może pojawić się również Carol Danvers, czyli Kapitan Marvel, która prawdopodobnie wystąpi w którejś ze scen po napisach.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię Thor: Love And Thunder odpowiada Taika Waititi. W obsadzie ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson oraz Natalie Portman, która powróci do serii po kilkuletniej przerwie. W rolę głównego antagonisty wcieli się Christian Bale.

Premierę filmu zaplanowano na 6 maja 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!