Wysyp zdjęć z planu Thor: Love and Thunder. Powrót zaskakujących postaci

Radosław Krajewski
2021/03/02 16:40
0
0

W sieci zadebiutowały nowe zdjęcia z czwartej części Thora, które zapowiadają ekscytującą niespodziankę dla fanów.

Wysyp zdjęć z planu Thor: Love and Thunder. Powrót zaskakujących postaciNajwyraźniej ekipa Marvela nie potrafi odpowiednio zabezpieczyć planu czwartej części Thora, który kręcony jest w Australii. Właśnie wyciekło mnóstwo nowych zdjęć z produkcji, które ujawniają zaskakujące szczegóły. Na pierwszej porcji z Daily Mail możemy zobaczyć ogromną scenę teatralną, która jest w budowie. To zrodziło spekulacje, że Taika Waititi powtórzy zabieg z Thor: Ragnarok, gdzie otrzymaliśmy scenę przedstawienia, w której w rolę Thora, Lokiego i Odyna wcielili się asgardcy aktorzy. Zabawna scena z udziałem Matta Damona i Luke’a Hemswortha spodobała się widzom, więc nie dziwi, że twórcy zaplanowali podobną sekwencję w nowym filmie.

Dlatego też Matt Damon, Luke Hemswortha i Sam Neill powtórzą role aktorów, którzy w sztuce wcielili się kolejno w Lokiego, Thora i Odyna. Do tej trójki dołączyła Melissa McCarthy jako aktorka grająca Helę, czyli znaną z poprzedniej części krewną nordyckich bogów. Udział takich gwiazd może być wielkim zaskoczeniem, tym bardziej że nie będą to duże role. Wszystkie zdjęcia i nagrania z planu prezentujące wspomnianych aktorów i lokacje zobaczycie poniżej.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu otrzymaliśmy szczegóły dotyczące Thor: Love and Thunder. Ze zdjęć z planu dowiedzieliśmy się, że Thor ponownie będzie dzierżył w dłoni swój młot Mjolnir. Przy samym starcie zdjęć na planie z pierwszego dnia lutego pojawiły się zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć potężnego Chrisa Hemswortha w nowym stroju. Według najnowszych plotek w filmie może pojawić się również Carol Danvers, czyli Kapitan Marvel, która prawdopodobnie wystąpi w którejś ze scen po napisach.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię Thor: Love And Thunder odpowiada Taika Waititi. W obsadzie ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson oraz Natalie Portman, która powróci do serii po kilkuletniej przerwie. W rolę głównego antagonisty wcieli się Christian Bale.

Premierę filmu zaplanowano na 6 maja 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!