Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Skyrim otrzyma grę planszową. Kampania crowdfundingowa jeszcze w tym roku

LM
2021/02/27 19:01

Modiphius Entertainment ponownie zabiera się kultowe uniwersum Bethesdy.

Skyrim otrzyma grę planszową. Kampania crowdfundingowa jeszcze w tym roku

Dobre wieści dla fanów gier planszowych. Firma Modiphius Entertainment pokusiła się o oficjalną zapowiedź gry planszowej bazującej na The Elder Scrolls 5: Skyrim. Na tę chwilę nie otrzymaliśmy jeszcze zbyt wielu konkretów, a jedynie wzmiankę, iż szykuje się epicka wyprawa przez prowincję Skyrim dla maksymalnie czterech graczy.

GramTV przedstawia:

Jednocześnie Modiphius Entertainment ujawniło, że jeszcze w tym roku planszowy Skyrim wystartuje z kampanią crowdfundingową, ale wbrew panującym trendom ominie platformę Kickstarter. Zbiórka zostanie przeprowadzona na założonym przez polskie Awaken Realms GameFound, a wraz z jej rozpoczęciem z pewnością otrzymamy masę konkretów dotyczących samej gry.

Warto wspomnieć, że Modiphius Entertainment wzięło już kiedyś na tapet markę The Elder Scrolls, by wyprodukować bitweniaka The Elder Scrolls: Call to Arms. Cóż, pozostaje czekać na kolejne konkrety, bo chociaż wydany w 2011 roku Skyrim trafił nawet na lodówki, to pełnoprawna gra planszowa może być bardzo ciekawym urozmaiceniem w oczekiwaniu na The Elder Scrolls 6.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!