Trwają trzecie eliminacje SkillFactor. Dziś poznamy kolejną finałową drużynę

gram.pl
2021/01/29 13:00
0
0

O możliwość trenowania pod okiem Pawła „innocenta” Mocka walczyło ponad 850 graczy.

Trwają trzecie eliminacje SkillFactor. Dziś poznamy kolejną finałową drużynę

Projekt SkillFactor, czyli turniej skierowany do amatorskich graczy Counter Strike: Global Offensive, który bazuje na formule talent show, trwa w najlepsze. W poniedziałek informowaliśmy Was o zapisach do kolejnych eliminacji, w których zainteresowani mogli powalczyć o dostanie się do drużyny Pawła „innocenta” Mocka. Okazało się, że do trzecich kwalifikacji zgłosiło się ponad 850 graczy.

Drużyny mają już za sobą pierwszy etap kwalifikacji, a już dziś o 18:00 rozpocznie się transmisja live, na której najlepsze zespoły z poprzednich rund zmierzą się w fazie półfinałowej i finałowej. Całe wydarzenia możecie śledzić za pośrednictwem platformy Twitch.tv.

Jak wspomnieliśmy wyżej, zwycięski team trafi pod skrzydła Pawła „innocenta” Mocka. Zawodnicy spotkają się ze swoim trenerem w najbliższą niedzielę (31 stycznia) również o godzinie 18:00 na oficjalnym treningu, który także będziecie mogli obejrzeć na Twitch.tv.

GramTV przedstawia:

Już w najbliższy poniedziałek, 1 lutego, rozpoczną się ostatnie kwalifikacje do turnieju SkillFactor. Amatorscy gracze Counter Strike: Global Offensive będą walczyć o możliwość trenowania pod okiem Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. Przewidziana ilość drużyn do każdej z eliminacji to 250 – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Przypomnijmy, że w finale SkillFactor pula nagród będzie wynosić aż 20 tysięcy złotych. Wśród partnerów oraz sponsorów projektu są ACTINA i Sferis.pl. W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!