SkillFactor – na czym polega projekt i jak będzie wyglądać?

gram.pl
2021/01/07 17:30
0
0

SkillFactor to niepowtarzalna szansa dla wszystkich graczy Counter-Strike: Global Offensive marzących o karierze profesjonalnego e-sportowca. Oto szczegóły!

Kilka dni temu informowaliśmy Was o starcie projektu SkillFactor. Mowa o turnieju przeznaczonym dla amatorów, niegrających nigdy na profesjonalnej scenie esportowej gry Counter Strike: Global Offensive. To niepowtarzalna szansa dla wszystkich graczy CS:GO marzących o karierze profesjonalnego e-sportowca i chcących rozwijać swoje umiejętności. Przy wsparciu 4 trenerów – uznanych i doświadczonych graczy – jakimi są Janusz Snax Pogorzelski, Paweł innocent Mocek, Grzegorz Szpero Dziamałek i Paweł Saju Pawelczak, SkillFactor pomoże zakwalifikowanym drużynom w pozyskaniu cennych umiejętności i wiedzy niezbędnej do rozpoczęcia kariery.

SkillFactor podzielony jest na cztery tygodnie kwalifikacyjne – każdy poświęcony innemu trenerowi – oraz wielki finał w którym (po odbyciu treningów) zmierzą się wszystkie drużyny. Eksperci skupią się na przekazaniu wiedzy dotyczącej najważniejszych umiejętności i wykorzystają swoje najmocniejsze strony, aby odpowiednio przygotować swoje drużyny. Saju zajmie się nauka zagrań i pozycji, których uczył swoich podopiecznych podczas kariery profesjonalnego trenera. Szpero pokaże jak zbudować drużynę i odpowiednio rozdzielić role pomiędzy zawodników. Innocent skupi się na przekazaniu wiedzy na temat pozycji rotujących oraz na nauce przydatnych granatów, zaś Snax będzie kładł nacisk na odpowiednią komunikację w zespole oraz na szlifowanie refleksu i szybkości reakcji w trakcie walki. Trenerzy po rozmowie z zespołem skupią się również na indywidualnych potrzebach swojego teamu, a dodatkowo mają w zanadrzu niespodzianki przygotowane specjalnie dla swoich podopiecznych - ale to na razie pozostaje tajemnicą.

Harmonogram wydarzenia SkillFactor:

  • tydzień Saja: 11.01 – 17.01
  • tydzień Szpera: 18.01 – 24.01
  • tydzień Innocenta: 25.01 – 31.01
  • tydzień Snaxa: 01.02 – 07.02

GramTV przedstawia:

Każdy z tygodni posiada ten sam schemat z podziałem na poszczególne dni:

  • poniedziałek: start kwalifikacji (możliwość zapisów przez stronę www.skillfactor.pl),
  • czwartek: kwalifikacje drużyn na platformie faceit,
  • piątek: finał kwalifikacji streamowany na Twitch,
  • niedziela: trening drużyny pod okiem trenera również streamowany na platformie Twitch.

SkillFactor – na czym polega projekt i jak będzie wyglądać?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!