Program SkillFactor trwa! Już dziś rusza tydzień Pawła „Innocenta” Mocka

gram.pl
2021/01/25 14:45
1
0

Kolejne drużyny mają szansę na udział w kwalifikacjach do programu SkillFactor.

Program SkillFactor trwa! Już dziś rusza tydzień Pawła „Innocenta” Mocka

Projekt SkillFactor, czyli turniej dla amatorskich graczy Counter Strike: Global Offensive, który bazuje na formule talent show, trwa nadal! Już dziś ruszają kolejne kwalifikacje. Tym razem drużyny powalczą o to, aby ich trenerem został Paweł „Innocent” Mocek, który reprezentował barwy takich drużyn jak Sprout, PENTA, Team Kinguin, Illuminar Gaming czy MAD Lions. Zainteresowane drużyny mogą zgłaszać chęć udziału w turnieju na stronie SkillFactor.

„Innocent” uważany jest za jednego z najbardziej perspektywicznych polskich graczy Counter Strike: Global Offensive w Polsce. W trakcie trwania programu SkillFactor Paweł Mocek postara się przygotować swoją drużynę do profesjonalnej kariery, a także pokazać swoim zawodnikom, że silny charakter oraz upór w dążeniu do obranego przez siebie celu potrafi czynić cuda.

Zgłoszenia będą przyjmowane do środy (27 stycznia) do godziny 17:45. Zapisać mogą się wszystkie osoby, które ukończyły 16 lat i posiadają własną drużynę. Pojedyncze osoby nie mogą zgłosić się do projektu. Organizator stworzył jednak specjalną grupę na portalu społecznościowym Facebook, gdzie zainteresowani mogą znaleźć innych graczy, którzy także nie posiadają zespołu, ale chcą wziąć udział w turnieju.

GramTV przedstawia:

Przewidziana ilość drużyn do każdej z kwalifikacji to 250 – obowiązuje kolejność zgłoszeń. Tydzień Pawła „Innocenta” Mocka to przedostatnie kwalifikacje. Już 1 lutego, czyli w kolejny poniedziałek, pojawi się ostatnia szansa na udział w programie SkillFactor, a zainteresowani będą zgłaszać się do drużyny Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego.

Przypomnijmy, że w finale SkillFactor pula nagród będzie wynosić aż 20 tysięcy złotych. Wśród partnerów oraz sponsorów projektu są ACTINA i Sferis.pl. W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor.

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
25/01/2021 14:52

Jak będzie turniej amatorskich pierdów to się z kolei zapiszę :)