Fallen Order 2 powiązany z Battlefrontem? W grze ma pojawić się znana postać

Radosław Krajewski
2021/01/27 14:10
3
0

Nowe plotki o drugiej części Star Wars Jedi: Upadły zakon zdradzają nowych przeciwników oraz powiazania z bohaterami Battlefronta.

Fallen Order 2 powiązany z Battlefrontem? W grze ma pojawić się znana postaćPojawiły się kolejne plotki o grach z serii Gwiezdne wojny tworzone przez Electronic Arts. Wcześniej informowaliśmy Was, że w produkcji jest trzecia część Star Wars: Knights of the Old Republic, która powstaje w zupełnie innym studiu, niezwiązanym z Elektronikami. Dowiedzieliśmy się również, że EA zapowie w tym roku Battlefronta III oraz Fallen Order 2. Teraz za sprawą kolejnego anonimowego źródła pojawił się nowe informacje o obu grach. Jako że nie znamy źródła przecieku, przestrzegamy, że poniższe wieści należy traktować wyłącznie jako ciekawostki, które nie muszą mieć pokrycia w rzeczywistości.

Zdaniem autora plotek historia w Fallen Order 2 rozpocznie się tuż po zakończeniu pierwszej części. Możliwe więc, że jako Cal Kestis będziemy poszukiwać wrażliwych na moc dzieci, jako że ten wątek pojawił się w zakończeniu pierwszej części. Naszym śladem podążą nowi inkwizytorzy, a jeden z nich będzie należeć do rasy Terrelian Jango Jumpers, których członkowie po raz pierwszy pojawili się w serialu animowanym Gwiezdne wojny: Wojny Klonów. W grze ma pojawić się również Darth Maul, który zaliczy niewielki udział, więc prawdopodobnie nie przyjdzie nam się z nim zmierzyć. W tę rolę ma wcielić się Sam Witwer, który użyczał tej postaci głosu w Wojnach Klonów.

Star Wars Jedi: Upadły zakon rozgrywał się po wydarzeniach z trzeciej części sagi, Zemsty Sithów. Pojawienie się Maula może więc wskazywać, że w jakiś sposób druga część będzie powiązana z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, gdzie twórcy wprowadzili do uniwersum organizację przestępczą, na czele której stoi dawny uczeń Imperatora Palpatine’a. Co więcej, w grze ma pojawić się Oddział Inferno, który poznaliśmy w Battlefroncie II. Niedawno pojawiły się informacje, według których aktorzy znani z ról Iden Versio, Dela Meeko i Garrica Versio wrócili do wspólnej pracy, aby nagrać sceny przy użyciu techniki motion capture. Niewykluczone, że aktorzy pojawią się nie tylko w Battlefroncie III, ale również Fallen Order 2.

Gra ma powstawać na Unreal Engine 5, co zapewni oprawę graficzną nowej generacji, ale jednocześnie wskazuje, że produkcja nie ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Fallen Order 2 ma zostać zapowiedziany w drugiej połowie bieżącego roku i zadebiutować jesienią 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Oprócz gier od EA powstaje również pierwsza produkcja ze świata Gwiezdnych wojen od Ubisoftu. Będzie to gra z otwartym światem, a za jej powstanie odpowiada studio Massive Entertainment, znane z dwóch części The Division.

Przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Upadły zakon miał premierę w 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Gra była pierwszą od lat produkcją ze świata Gwiezdnych wojen skierowaną wyłącznie dla pojedynczego gracza. Upadły zakon odniósł ogromny sukces, który skłonił Electronic Arts do kontynuowania serii.

Komentarze
3
Sanders-sama
Gramowicz
28/01/2021 11:24
Kr3ciQ napisał:

​Być może dlatego, że same studio nie wierzyło w sukces gry i nie wprowadzili do fabuły tak ważnej postaci. Z drugiej strony jakby Maul występowałby w pierwszej części, napewno więcej graczy sięgnęłoby po tą grę, w tym i ja.

Chcesz powiedzieć że perfidne spoilerowanie Vaderem tydzień po premierze w reklamach na YT cię nie zachęciło wystarczająco? ;D 

Ale na poważnie, ogrywam sobie NG+ teraz (EA Play na miesiąc za 3,99 zł bodajże) i żal że EA poskąpiło im grosza na ta grę, bo był mega potencjał. Pozostaje mieć nadzieję że przy sequelu już nie poskąpią. 

Oni lubią pompować kasę w durne gry usługi, a tutaj jak wyszło coś fajnego, to już kasy nie chcieli dać.

No i akurat w część tych plotek jestem skłonny uwierzyć, przynajmniej w tą o Maulu.

Kr3ciQ
Gramowicz
27/01/2021 16:32
Sanders-sama napisał:

No aż dziwne że Maula nie było już w jedynce, zwłaszcza że jedną z planet jest Dathomira.

​Być może dlatego, że same studio nie wierzyło w sukces gry i nie wprowadzili do fabuły tak ważnej postaci. Z drugiej strony jakby Maul występowałby w pierwszej części, napewno więcej graczy sięgnęłoby po tą grę, w tym i ja.

Sanders-sama
Gramowicz
27/01/2021 14:14

No aż dziwne że Maula nie było już w jedynce, zwłaszcza że jedną z planet jest Dathomira.
Trwa Wczytywanie