Star Wars Knights of the Old Republic 3 w produkcji? Kolejne przecieki o nowych grach z Gwiezdnych wojen

Radosław Krajewski
2021/01/24 10:00
1
1

W produkcji jest kilka gier z uniwersum Gwiezdnych wojen, a według najnowszych plotek jedną z nich ma być trzecią część KOTOR-a.

Star Wars Knights of the Old Republic 3 w produkcji? Kolejne przecieki o nowych grach z Gwiezdnych wojenOstatnio sporo dzieje się z marką Gwiezdnych wojen w branży gier. Po wielu latach marazmu narzuconego przez Electronic Arts, najpierw Lucasfilm stworzył nowy oddział zajmującymi się nadzorowaniem wszystkich growych projektów, a następnie ogłoszono nawiązanie współpracy z Ubisoftem, który będzie odpowiedzialny za stworzenie nowej gry w uniwersum Star Wars z otwartym światem. Na tym jednak nie koniec, bo nowe plotki mogą rozgrzać wszystkich fanów RPG-ów. Według insidera prowadzącego konto Bespin Bulletin na Twitterze, trzecia część Knights of the Old Republi ma już być w produkcji.

Podobną informację podał niedawno jeden z redaktorów portalu Xbox Era, który w podcaście Xbox Two wyznał, że Microsoft prowadzi rozmowy z Lucasfilm Games dotyczące gry na licencji, doprecyzowując, że nie chodzi o markę Indiany Jonesa. To zrodziło spekulacje, że firma chce zlecić powstanie nowej gry z Gwiezdnych wojen Obsidian Entertainment, które pracowało nad drugą częścią KOTOR-a. Bespin Bulletin rozmawiał z kilkoma osobami, w tym z Jasonem Schreierem, redaktorem Bloomberga, którzy wykluczyli, że za projektem stoi EA. Insider nie wie jednak o jakie studio może chodzić, ale jest przekonany, że Knights of the Old Republic 3 rzeczywiście powstaje.

Oprócz tych doniesień na Reddicie pojawiły się również nowe informacje o pozostałych grach z Gwiezdnych wojen. Niestety nie zostało podane żadne źródło przecieku, dlatego zaznaczamy, że poniższe wieści również należy traktować jako plotki, które mogą okazać się fałszywe.

GramTV przedstawia:

Z anonimowego przecieku możemy dowiedzieć się, że Battlefront III jest na bardzo wczesnym etapie produkcji i DICE będzie starało się odświeżyć formułę zaproponowaną w dwóch ostatnich odsłonach serii. Gra zostanie zapowiedziana w pierwszej połowie bieżącego roku, ale nie powinniśmy spodziewać się niczego więcej, poza zwiastunem bez fragmentów rozgrywki. W drugiej połowie 2021 roku EA planuje zapowiedzieć Fallen Order 2. Respawn pracuje nad grą od czasu wydania pierwszej odsłony, dlatego tytuł ma być w zaawansowanej fazie produkcji.

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
25/01/2021 11:16

Tylko co z tego, skoro poprzednie gry już niekanoniczne są (dzięki Myszko), więc na pewno nie będą kontynuować tamtego okresu i postaci, no chyba że zmienili zdanie, ale wątpię. 

Dostaniemy w takim razie The Woke Republic? Nie, dzięki.