Twórcy Kena: Bridge of Spirits zdradzają, w jaki sposób wykorzystają DualSense

Mikołaj Ciesielski
2020/12/23 12:30

Produkcja studia Ember Lab zadebiutuje na rynku na początku przyszłego roku.

Premiera Kena: Bridge of Spirits zbliża się wielkimi krokami, a twórcy cyklicznie przypominają nam o swojej produkcji. W zeszłym tygodniu deweloperzy opublikowali kolejne zrzuty ekranu, a nieco wcześniej zapewniali, że gra nie zostanie ponownie opóźniona i trafi na rynek w pierwszym kwartale 2021 roku. Studio Ember Lab zapowiadało również jakiś czas temu, że Kena: Bridge of Spirits wykorzysta możliwości kontrolera DualSense. W niedawnej rozmowie z PlayStation Magazine UK deweloperzy postanowili zdradzić nieco więcej szczegółów na ten temat.

Twórcy Kena: Bridge of Spirits zdradzają, w jaki sposób wykorzystają DualSenseW najnowszym dziele Ember Lab doświadczymy oczywiście haptycznych wibracji, które poczujemy podczas używania tarczy oraz wykorzystywania specjalnych umiejętności głównej bohaterki. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami w Kena: Bridge of Spirits nie zabraknie także wsparcia dla adaptacyjnych triggerów kontrolera DualSense.

Twórcy zapowiadają, że użytkownicy będą czuć wyraźny opór podczas naciągania cięciwy łuku. Położenie większego nacisku na odpowiedni trigger pozwoli graczom na oddanie mocniejszego i bardziej precyzyjnego strzału. Podczas cofania cięciwy przycisk również ma wysyłać graczom pewne bodźce.

Deweloperzy ujawnili także, że w grze pojawią się minigry, dzięki którym użytkownicy nauczą się odpowiednio korzystać ze wspomnianej broni dystansowej.

Kena: Bridge of Spirits zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Jak wspomnieliśmy wyżej, gra ma zadebiutować na rynku w pierwszym kwartale 2021 roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Warto także wspomnieć, że osoby, które zdecydują się na zakup Kena: Bridge of Spirits na PlayStation 4, otrzymają darmowy dostęp do next-genowej wersji produkcji studia Ember Lab.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!