Kena: Bridge of Spirits pokaże na PlayStation 5 moc dysku SSD

Mikołaj Ciesielski
2020/09/09 13:40
0
0

Produkcja studia Ember Lab wczytuje się na najnowszej konsoli Sony naprawdę błyskawicznie.

Do zapowiedzi gry Kena: Bridge of Spirits doszło na czerwcowym pokazie gier na PlayStation 5. Prezentacji towarzyszył zwiastun, zawierający fragmenty rozgrywki. Redakcja GameInformera dostarczyła wiele nowych informacji o produkcji studia Emeber Lab, a jedną z ciekawszych jest czas wczytywania gry. Okazuje się, że wystarczą zaledwie dwie sekundy, aby przejść z głównego menu konsoli PlayStation 5 i rozpocząć zabawę w Kena: Bridge of Spirits.

Kena: Bridge of Spirits pokaże na PlayStation 5 moc dysku SSD

GramTV przedstawia:

Redaktorzy informują, że widzieli w praktyce, jak deweloperzy uruchamiają swoje najnowsze dzieło na zbliżającym się sprzęcie Sony. Całość zajęła około dwóch sekund, a dziennikarze podkreślają, że wartość ta dotyczy odpalenia gry od początku, a nie wznowienia rozgrywki po przejściu do głównego menu konsoli.

Ponadto deweloperzy zapowiadają, że ich najnowsza produkcja w pełni wykorzysta możliwości oferowane przez kontroler DualSense. Gracze będą czuć autentyczny opór podczas naciągania cięciwy, a ciężkie ataki również sprawią, że użytkownicy poczują siłę zadawanych ciosów.

Kena: Bridge of Spirits to przygodowa gra akcji. Podczas zabawy przemierzymy barwną, fantastyczną krainę. Produkcja odznacza się miłą dla oka, animowaną oprawą graficzną. Tytuł zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Premierę gry zaplanowano na grudzień tego roku.

Warto wspomnieć, że osoby, które zdecydują się na zakup gry na PlayStation 4, otrzymają darmowy dostęp do next-genowej wersji produkcji studia Ember Lab.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!