Kena: Bridge of Spirits na nowych screenach. Kolejne ujęcia z baśniowej krainy

Mikołaj Ciesielski
2020/12/18 11:50

Studio Ember Lab dzieli się z graczami świeżymi materiałami ze swojej nadchodzącej produkcji.

Zapowiedziana na czerwcowym pokazie Sony gra Kena: Bridge of Spirits miała pojawić się na rynku w okolicach premiery PlayStation 5. Deweloperzy we wrześniu zdecydowali się jednak na opóźnienie debiutu swojej produkcji i poinformowali, że trafi ona do sprzedaży na początku 2021 roku. Jakiś czas temu do sieci trafiły nowe zrzuty ekranu z nadchodzącego dzieła studia Ember Lab. Tymczasem twórcy postanowili najwyraźniej znów przypomnieć graczom o Kena: Bridge of Spirits i opublikowali kolejna ujęcia z baśniowej krainy.

Kena: Bridge of Spirits na nowych screenach. Kolejne ujęcia z baśniowej krainyPodobnie jak ostatnim razem, tak i na najnowszych screenach mamy okazję przyjrzeć się nie tylko głównej bohaterce, ale także tajemniczym kreaturom, z którymi będziemy musieli się zmierzyć w trakcie rozgrywki. Deweloperzy nie zapomnieli też zaprezentować prawdziwie baśniowej lokacji.

Na trzecim z opublikowanych zrzutów widzimy natomiast, że protagonistka znajduje się w swego rodzaju mieście, gdzie najprawdopodobniej przegląda towary lokalnego kupca. Przedstawione przez studio Ember Lab ujęcia znajdziecie w galerii załączonej do tej wiadomości. Szczerze liczymy, że deweloperzy podzielą się z nami niedługo fragmentami rozgrywki.

Kena: Bridge of Spirits zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Jak wspomnieliśmy wyżej, gra ma zadebiutować na rynku w pierwszym kwartale 2021 roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!