Kena: Bridge of Spirits zaliczy kolejne opóźnienie? (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2020/11/16 15:30

Produkcja studia Ember Lab może nie zadebiutować na rynku na początku przyszłego roku.

Aktualizacja #1

Studio Ember Lab poinformowało za pośrednictwem Twittera, że przybliżona data premiery podana na oficjalnej stronie PlayStation jest błędna, a plany dotyczące wydania gry Kena: Bridge of Spirits w pierwszym kwartale 2021 roku nie uległy zmianie.

Wczytywanie ramki mediów.

Oryginalna wiadomość

Zapowiedź Kena: Bridge of Spirits otrzymaliśmy na czerwcowym pokazie gier na PlayStation 5. Pierwszej prezentacji towarzyszył zwiastun, zawierający fragmenty rozgrywki. Produkcja studia Ember Lab miała pierwotnie zadebiutować w okolicach premiery najnowszej konsoli Sony, ale we wrześniu deweloperzy poinformowali, że gra trafi na rynek dopiero w pierwszym kwartale 2021 roku. Niewykluczone jednak, że na Kena: Bridge of Spirits poczekamy nieco dłużej.

GramTV przedstawia:

Kena: Bridge of Spirits zaliczy kolejne opóźnienie? (Aktualizacja)

Na oficjalnej stronie PlayStation widnieje informacja, według której Kena: Bridge of Spirits ma trafić na półki sklepowe w czwartym kwartale 2021 roku. Należy jednak zaznaczyć, że cała sytuacja nie została jeszcze skomentowana przez studio Ember Lab. Do tego czasu warto podchodzić do powyższych rewelacji z dystansem.

Kena: Bridge of Spirits to przygodowa gra akcji. Podczas zabawy przemierzymy barwną, fantastyczną krainę, a produkcja odznacza się miłą dla oka, animowaną oprawą graficzną. Tytuł zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5.

Warto wspomnieć, że osoby, które zdecydują się na zakup gry na PlayStation 4, otrzymają darmowy dostęp do next-genowej wersji produkcji studia Ember Lab.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
16/11/2020 23:00

Jedna z niewielu gier w 2021, na które czekam.