Kena: Bridge of Spirtis z darmową przesiadką na PlayStation 5

Mikołaj Ciesielski
2020/08/13 17:15

Gracze, którzy kupią grę na PlayStation 4, nie będą zmuszeni płacić ponownie za wersję na konsolę nowej generacji.

Do zapowiedzi gry Kena: Bridge of Spirits doszło na czerwcowym pokazie gier na PlayStation 5. Twórcy poinformowali wówczas, że ich produkcja pojawi się zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Niektórzy gracze zaczęli zastanawiać się, czy kupując dzieło studia Ember Lab na sprzęcie obecnej generacji, będą zmuszeni do ponownego kupna wspomnianego tytułu na nadchodzącym sprzęcie Sony. Deweloperzy zapowiedzieli, że każdy, kto zdecyduje się na zakup gry w wersji na konsolę PlayStation 4, otrzyma możliwość pobrania produkcji na PlayStation 5 za darmo.

Kena: Bridge of Spirtis z darmową przesiadką na PlayStation 5

GramTV przedstawia:

Niestety przedstawiciele Ember Lab nie ujawnili więcej szczegółów. Nie wiemy, kiedy posiadacze Kena: Bridge of Spirits w wersji na PlayStation 4 będą mogli pobrać grę na nową konsolę Sony.

Warto wspomnieć o wczorajszej zapowiedzi Control Ultimate Edition, wraz z którą studio Remedy Entertainment poinformowało, że darmowy dostęp do next-genowej wersji ich tytułu otrzymają jedynie gracze, którzy zakupią kompletną edycję gry. Posiadacze podstawowej edycji Control nie otrzymają takiej możliwości.

Kena: Bridge of Spirits to przygodowa gra akcji. Podczas zabawy przemierzymy barwną, fantastyczną krainę. Produkcja odznacza się miłą dla oka, animowaną oprawą graficzną. Tytuł zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Premierę gry zaplanowano na grudzień tego roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!