Po co grać w DOOM Eternal na komputerze, jak można na lodówce?

Maria Wawrzyniak
2020/10/14 13:30

Z jakiegoś powodu gracze uwielbiają odpalać gry z serii DOOM na najróżniejszych urządzeniach – tym razem odpalono DOOM Eternal na lodówce.

Wczoraj pisaliśmy o graczu, który postanowił sprawdzić, ile ziemniaków potrzeba do włączenia gry DOOM. Dzisiaj natomiast mamy innego fana oraz nieco inny eksperyment. Richard Mallard udostępnił na swoim kanale na YouTubie film, na którym pokazuje, jak gra w DOOM Eternal na lodówce – pokazał także, iż w taki sposób można na wspomnianym urządzeniu uruchomić chociażby Forzę Horizon 4 czy Minecraft: Dungeons. W jaki sposób? Okazuje się, że użytkownik osiągnął to dzięki Xbox Game Pass Ultimate, a dokładniej usłudze streamingowej xCloud, która jest dostępna w ramach wspomnianego abonamentu.

Po co grać na komputerze, jak można grać na lodówce, prawda? Ciekawe, jakie urządzenie będzie kolejne. Przypomnijmy jeszcze, że DOOM Eternal od studia id Software zadebiutowało 20 marca 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania naszej recenzji gry. Tytuł już niedługo doczeka się swojego pierwszego dodatku, The Ancient Gods: Part 1.

GramTV przedstawia:

Po co grać w DOOM Eternal na komputerze, jak można na lodówce?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!