Oficjalna zapowiedź The Ancient Gods: Part 1, pierwszego dodatku do DOOM Eternal

Maria Wawrzyniak
2020/08/07 21:50

Podczas trwającego aktualnie QuakeCon zapowiedziano The Ancient Gods: Part 1, czyli pierwszą część pełnoprawnego dodatku do gry DOOM Eternal.

Jeśli interesujecie się twórczością Bethesdy Softworks, to pewnie wiecie, że aktualnie trwa QuakeCon – cykliczne wydarzenie poświęcone tytułom produkowanym oraz wydawanym przez wspomnianą firmę. Zaczęło się interesująco, bowiem deweloperzy ze studia id Software razem z Bethesdą poczęstowali graczy oficjalną zapowiedzią The Ancient Gods: Part One, pierwszego dodatku do gry DOOM Eternal. Musimy jednak zmartwić tych, którzy mieli nadzieję na konkrety – musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać do 27 sierpnia, ponieważ wtedy, podczas gamescomu odbędzie się obszerniejsza prezentacja rozszerzenia. Na razie mamy zwiastun.

Przypomnijmy na koniec, że DOOM Eternal od studia id Software zadebiutowało 20 marca 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zapraszamy także do przeczytania naszej recenzji gry.Oficjalna zapowiedź The Ancient Gods: Part 1, pierwszego dodatku do DOOM Eternal

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!