Star Wars: Squadrons bez dodatkowej zawartości po premierze

Mikołaj Ciesielski
2020/10/08 14:20
0
0

Twórcy nie zamierzają rozwijać swojej produkcji i traktować jej jako gry-usługi.

Star Wars: Squadrons zadebiutowało na rynku w ubiegłym tygodniu. Gra zebrała całkiem dobre recenzje, ale szybko okazało się, że wersja na komputery osobiste posiada sporo błędów, a gracze narzekają na słabą optymalizację. Wielu recenzentów wskazywało również, że multiplayer w produkcji Motive Studios posiada mało trybów. Zapewne niektórzy użytkownicy mieli nadzieję, że z czasem ten problem zostanie rozwiązany i deweloperzy dodadzą do swojej gry nowe warianty zabawy. Okazuje się jednak, że Star Wars: Squadrons nie otrzyma żadnej dodatkowej zawartości.

Star Wars: Squadrons bez dodatkowej zawartości po premierze

GramTV przedstawia:

Ian Frazier, dyrektor kreatywny gry, w rozmowie z serwisem Upload VR poinformował, że Star Wars: Squadrons nie zostanie wzbogacone o nowe elementy. Deweloper podkreślił, że studio nie chce traktować wspomnianej produkcji jako gry-usługi, ponieważ większość dzisiejszych tytułów działa w ten sposób.

Frazier ujawnił, że właśnie dlatego studio postanowiło podejść do swojego najnowszego dzieła w nieco staromodny sposób, w którym gracze płacą 40 dolarów za grę i otrzymują gotowy produkt. Jednocześnie deweloper wyraził nadzieję, że użytkownicy zrozumieją tę decyzję.

Star Wars: Squadrons dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!