Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Gwiezdne wojny z kolejnym hitem? Pierwsze recenzje Star Wars: Squadrons

LM
2020/10/01 15:27

Wygląda na to, że jesień spędzimy za sterami myśliwców – Squadrons zbiera wysokie noty na PC i konsolach przed jutrzejszą premierą.

Dobre wieści dla wszystkich, którzy szykują się na jutrzejszą premierę najnowszej gry bazującej na marce Gwiezdne wojny. W sieci pojawiły się pierwsze recenzje eksperymentalnego Star Wars: Squadrons, które sugerują solidny produkt. W chwili pisania wiadomości Metacritic zliczyło jedynie kilka publikacji zarówno dla PC, jak i PlayStation 4, a ich średnie oscylują w okolicach 80 na 100 możliwych punktów. Jednocześnie nie ma tu ocen skrajnie niskich, a najsłabsza dotychczasowa nota, to 7/10. To dobra wiadomość dla Electronic Arts, ale z ostatecznym werdyktem wato poczekać na więcej recenzji.

Gwiezdne wojny z kolejnym hitem? Pierwsze recenzje Star Wars: Squadrons

GramTV przedstawia:

Największą zaletą Star Wars Squadrons jest to, że twórcy nie rozmieniali się na drobne i pojedynki pilotów rzeczywiście są kluczowym aspektem produkcji. Ten dodatkowo został świetnie zrealizowany. Na liście grzechów widzimy jedynie brak filmowej epickości, co można wybaczyć. Poniżej przykładowe oceny zagranicznych serwisów.

Pierwsze oceny Star Wars: Squadrons

  • The VG247 – 4/5
  • PCGamesN – 9
  • Twinfinite – 4.5/5
  • Game Informer – 8.25
  • IGN – 8
  • Shacknews – 8

Star Wars: Squadrons debiutuje już jutro na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Tytuł oferuje wsparcie dla gogli VR na PC i PS4, a dodatkowo fani pecetowego grania mogą sięgnąć po zestawy HOTAS, dla jeszcze lepszej immersji z kokpitami. Twórcy przygotowali zarówno kampanię singlową, jak i rozbudowane tryby sieciowe, a całość osadzono po wydarzeniach z filmu Powrót Jedi.Pierwsze oceny Star Wars: Squadrons, Gwiezdne wojny z kolejnym hitem? Pierwsze recenzje Star Wars: Squadrons

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!