Kena: Bridge of Spirits zalicza obsuwę

LM
2020/09/12 10:39

Ember Lab nie ma dobrych wieści dla wszystkich, których zainteresowało Kena: Bridge of Spirits. Tytuł nie pojawi się w tym roku.

Kena: Bridge of Spirits zalicza obsuwę

W specjalnym komunikacie na Twitterze przedstawiciele studia Ember Lab poinformowali, że zaplanowana na końcówkę tego roku premiera gry Kena: Bridge of Spirits jest już nieaktualna. Okazuje się, że utrudnienia wynikające z przejścia na zdalny tryb pracy spowolniły prace bardziej, niż przypuszczano, więc twórcy muszą zarezerwować sobie dodatkowy czas na dopieszczenie tytułu. Tym samym Kena: Bridge of Spirits zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale 2021 roku, aczkolwiek na tę chwilę nie wskazano jeszcze konkretnego terminu. Zainteresowanym pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość, a gdy pojawią się dodatkowe informacje, to z pewnością się o tym dowiecie.

Kena: Bridge of Spirits to przygodowa gra akcji w świecie fantasy, która powstaje na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5. Całość mocno zainspirowana cyklem The Legend of Zelda opowie o zmaganiach tytułowej bohaterki z tajemnicą opuszczonej leśnej wioski.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!