Ellie porzuca Seattle i wyrusza do Raccoon City

Mikołaj Ciesielski
2020/09/03 08:35
1
0

Modyfikacja do Resident Evil 3 Remake wprowadza nową, grywalną postać.

Zapewne wielu graczy ubolewa nad faktem, że The Last of Us 2 jest dostępne wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Niektórzy posiadacze komputerów osobistych na pewno z chęcią wcieliliby się w Ellie i wyruszyli eksplorować Seattle. Jest pewien sposób, aby osoby korzystające na co dzień z PC-tów poczuli choć namiastkę tego, co użytkownicy sprzętów Sony. W sieci pojawiła się modyfikacja, dzięki której Ellie opuszcza produkcję Naughty Dog i przenosi się do Resident Evil 3 Remake.

Ellie porzuca Seattle i wyrusza do Raccoon CityModyfikacja podmienia nie tylko modele postaci, ale oferuje też pełną mimikę twarzy, a także stroje, które Ellie nosiła podczas swoich przygód, przedstawionych w The Last of Us 2. Efekt pracy autora możecie zobaczyć na materiale wideo, który znajdziecie poniżej. Jeśli jesteście zainteresowani rzeczoną aplikację można pobrać tutaj.

Warto wspomnieć, że w lipcu udostępniono modyfikację, pozwalającą graczom wcieilić się w Alice, którą w pierwszym filmie z uniwersum Resident Evil zagrała Mila Jovovich.

Resident Evil 3 Remake dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja zadebiutowała na rynku w kwietniu tego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Mac z Red Canyon
Gramowicz
05/09/2020 13:12

Widziałem też wersję Daryl Dixona z The Walking Dead