Postapokaliptyczne San Francisco w nowym Horizon. Zobacz porównanie lokacji

Mikołaj Ciesielski
2020/06/16 15:35
0
2

Akcja nadchodzącej produkcji studia Guerilla Games będzie rozgrywać się m.in. na terenach San Francisco. Jak lokacje z gry prezentują się obecnie?

Jednym z ciekawszych momentów czwartkowego pokazu gier na PlayStation 5 była zapowiedź Horizon Forbidden West, czyli kontynuacji przygód Aloy, które zadebiutowały na rynku w 2017 roku. Twórcy opublikowali również pierwszy materiał wideo, dzięki któremu mogliśmy przyjrzeć się lokacjom, które odwiedzimy w trakcie rozgrywki. Akcja nadchodzącej produkcji studia Guerilla Games będzie rozgrywać się również na terenach San Francisco. Okazuje się, że w grze nie zabraknie kilku kultowych dla wspomnianego miasta miejsc. Jeden z użytkowników forum Reddit stworzył grafikę, na której porównał rzeczywiste lokacje z wizją twórców.

Postapokaliptyczne San Francisco w nowym Horizon. Zobacz porównanie lokacji

Decydując się na umieszczenie akcji gry w San Francisco, twórcy nie mogli pominąć jednej z najbardziej kultowych konstrukcji. Mowa tutaj oczywiście o moście Golden Gate, który w Horizon Forbidden West został całkowicie opanowany przez miejscową florę. Próby czasu nie przetrwał również Ferry Building, a także Pałac Sztuk Pięknych, które w produkcji Guerilla Games stanowią podwodną atrakcję turystyczną. Ponadto podczas swojej przygody Aloy będzie miała okazję zobaczyć miejscowy ratusz oraz 260-metrowy wieżowiec o nazwie Transamerica Pyramid.

Trzeba przyznać, że projekty lokacji robią wrażenie. Koniecznie dajcie znać, które z kultowych miejsc San Francisco odwiedzicie w trakcie rozgrywki jako pierwsze. My chyba wybierzemy się na podwodne zwiedzanie Pałacu Sztuk Pięknych.

Horizon Forbidden West zmierza na konsolę PlayStation 5. Studio Guerilla Games nie ujawniło do tej pory daty premiery swojego najnowszego tytułu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!