Minecraft Dungeons oddaje hołd grze Diablo 2 w najlepszy możliwy sposób

Wincenty Wawrzyniak
2020/05/27 18:55
0
0

Gra wprawdzie zadebiutowała wczoraj, ale jest na tyle przyjemna i prosta, że niektórzy zdążyli ją już przejść – i natrafić na genialnego easter egga.

Oczywiście, jeśli zamierzacie przejść Minecraft Dungeons od samego początku aż do końca ze wszystkimi szczegółami, nie czytajcie tej wiadomości. Jeśli jednak jest inaczej, to zapraszamy dalej. Jak już pewnie wiecie, nowa produkcja studia Mojang zadebiutowała na rynku wczoraj. Zainteresowanych naszymi wrażeniami serdecznie zapraszamy do przeczytania naszej recenzji. Możecie również przeczytać naszą osobną wiadomość, w której przeglądamy pierwsze recenzje innych serwisów. I chociaż od premiery minęło bardzo mało czasu, niektórzy gracze zdołali dotrzeć do bardzo interesującego easter egga, oddającego poniekąd hołd prawdziwej legendzie, czy grze Diablo II.Minecraft Dungeons oddaje hołd grze Diablo 2 w najlepszy możliwy sposób

Na pewno kojarzycie słynny krowi poziom, czyli jednej z najbardziej znanych sekretów (teoretycznie wtedy nie jest to już sekret, prawda?) wspomnianego hack’n’slasha od Blizzarda. Nie jest on w żaden sposób powiązany z głównym wątkiem fabularnym (ani w ogóle jakimkolwiek wątkiem), a nawet sami twórcy nigdy nie wytłumaczyli, dlaczego w ogóle coś takiego w produkcji się znalazło.

GramTV przedstawia:

Jeden z użytkowników dotarł (podajemy za serwisem PC Gamer) do takowego poziomu właśnie w Minecraft Dungeons. Na łamach serwisu Lords of Gaming pojawił się nawet obszerny poradnik dla każdego, kto chce tam dojść bez zbędnego myślenia, jak to zrobić, bowiem dojście do krowiego poziomu w produkcji Mojang wcale takie łatwe nie jest. Nic nie zmienia faktu, że taka niespodzianka stanowi nie lada smaczek dla miłośników gatunku, którzy są związani właśnie z drugą częścią serii Diablo. To również wspaniały sposób na złożenie hołdu klasykowi. Co o tym sądzicie?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!