Strażnik i Bebzol – zapowiedziano nowy dodatek do Total War: Warhammer 2. Zgarnij darmowy mount z Total War Access

LM
2020/05/08 05:31
1
0

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, do Total War: Warhammer 2 powędruje legendarny pakiet lordów Elfów Wysokiego Rodu i Zielonoskórych. Mamy zwiastun, datę premiery i zapowiedź prezentu.

Strażnik i Bebzol – zapowiedziano nowy dodatek do Total War: Warhammer 2. Zgarnij darmowy mount z Total War Access

SEGA i Creative Assemby oficjalnie zapowiedziały kolejny pakiet dodatkowej zawartości opracowany z myślą o grze Total War: Warhammer 2 z 2017 roku. DLC zatytułowane The Warden & the Paunch to nowy pakiet lordów, w którego ramach do gry zawitają Eltharion Ponury oraz Grom Bebzol – każdy z własną mechaniką, celami, jednostkami i stylem rozgrywki kolejno dla Elfów Wysokiego Rodu i Zielonoskórych.

Zgodnie z zapowiedziami producenta pakiet The Warden & the Paunch ukaże się dokładnie 21 maja na serwerach platformy Steam, a poniżej możecie rzucić okiem na towarzyszący zapowiedzi zwiastun. Po więcej konkretów związanych z mechanikami lordów odsyłamy pod ten adres.

GramTV przedstawia:

Jednocześnie warto wspomnieć o specjalnym prezencie dla fanów Total War: Warhammer 2, który możecie odebrać dzięki Total War Access. Już 21 maja, czyli w dzień premiery przywołanego tu pakietu, każdy, kto zaloguje się do Total War Acccess, może zdobyć darmowy mount Catchweb Spidershrine dla szamana Zielonoskórych.

Komentarze
1
Czarny3451
Gramowicz
28/05/2020 07:14

Nie wiem czy zapowiedziali bugi ztypali i rozkraczyli gre moder by to lepiej zrobił gra aktualnie nie nadaje sie do niczego przy takiej ilosci bugòw błędòw amatorka szogun 2 wracam xD