Piekielna sieczka, tyle że do rytmu – zapowiedziano inspirowane DOOM-em BPM: Bullets Per Minute

Maria Wawrzyniak
2020/05/04 13:55

Deweloperzy ze studia Awe Interactive przedstawili światu interesujący projekt – grę rytmiczną inspirowaną serią DOOM.

A gdyby tak pozabijać demony w rytm heavy metalowej muzyki? Jeśli chcielibyście przeżyć coś takiego, mamy dla Was świetną wiadomość – deweloperzy ze studia Awe Interactive przedstawili światu BPM: Bullets Per Minute, grę rytmiczną inspirowaną serią DOOM. Jak donosi serwis Game Rant, mamy tutaj do czynienia z krwawą sieczką w piekle, tyle że opartą z rogue-like’owym systemem poziomów. Każdy dungeon wygląda zupełnie inaczej, a w jego zakamarkach znajdziemy coraz to bardziej wymyślne, zapewniające ogromną frajdę bronie. Najciekawsze w BPM jest jednak to, o czym wspomnieliśmy już na samym początku – wszystko odbywa się tutaj w rytmie muzyki.

Zainteresowani mogą już dodać grę BPM: Bullets Per Minute do swojej listy życzeń na platformie Steam. Produkcja ma zadebiutować latem bieżącego roku na komputerach osobistych, a także zimą (również bieżącego roku) na konsolach. Dla szczególnie ciekawskich zamieściliśmy również galerię screenshotów, które znajdziecie także na oficjalnej karcie produktu we wspomnianym sklepie. Skusicie się, czy może jednak Wam ten pomysł nie siada?

GramTV przedstawia:

Piekielna sieczka, tyle że do rytmu – zapowiedziano inspirowane DOOM-em BPM: Bullets Per Minute

Komentarze
1
Czuje się krzesłem
Gramowicz
05/05/2020 01:20

Jak dla mnie gra zapowiada się naprawdę ciekawie, nie wiem ma czym ma polegać ta rytmiczność bo nigdy nie grałem w gry z tym motywem, jednak pomysł bardzo mnie intryguje i zachęca mnie do kupienia gry za sam motyw z rytmem bo jest to dla mnie cość nowego. Dodatkowo jako że jest to gra inspirowana serią DOOM to nie pogardzę bo mimo że grałem tylko w DOOM 2016 to pokochałem tę gra, a fakt że BPM: Bullets Per Minutes wykorzysta nowy dla mnie motyw oraz inspiruje się serią DOOM jak dla mnie oznacza spory sukces oraz dobrą rozgrywkę.