Zapowiedziano nowe DLC do Dying Light – Hellraid!

Maria Wawrzyniak
2020/04/29 19:50

Deweloperzy ze studia Techland zapowiedzieli nowe DLC do gry Dying Light, które będzie pewnego rodzaju namiastką niedokończonego slashera Hellraid.

Techland oficjalnie zapowiedziało Hellraid, czyli nowe DLC do gry Dying Light. Zawartość dodatku ma dać graczom pewnego rodzaju namiastkę niedokończonego nigdy slashera studia o tym samym tytule. Przeniesiemy się więc do katakumb, gdzie spotkamy wrogów z piekła rodem. Do tego dojdzie również nowe uzbrojenie. Twórcy zdecydowali się na razie nie zdradzać zbyt wiele – zainteresowani mogą jednak dodać rozszerzenie do swojej listy życzeń na Steamie oraz obejrzeć krótki zwiastun, który znajdziecie oczywiście poniżej. W oficjalnej zapowiedzi czytamy, że szykuje się całkowicie nowe, świeże wyzwanie w świecie Dying Light, a nadchodzące płatne DLC oparte na Hellraidzie, niewydanym slasherze TPP Techlandu osadzonym w realiach fantasy, rozszerzy grę o katakumby pełne nowych przeciwników, których zładzimy za pomocą pokaźnego arsenału nowych broni. Pozostaje więc jeszcze pytanie, ile skasowanego Hellraid będzie w dodatku do Dying Light. Jak myślicie?

Przypomnijmy jeszcze, że Dying Light zadebiutowało 27 stycznia 2015 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jest to utrzymana w klimacie survival horroru gra akcji, gdzie zdarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Za stworzenie gry (oraz jej kontynuacji) odpowiada wspomniane polskie studio Techland, które znane jest również z Dead Island oraz serii Call of Juarez.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!