2K Games rezygnuje z WWE 2K21, seria ma powrócić w przyszłym roku

Maria Wawrzyniak
2020/04/24 14:35

Deweloperzy ostatecznie zdecydowali się porzucić plany opracowania tegorocznej odsłony WWE – seria ma powrócić dopiero w przyszłym roku.

Jak donosi między innymi portal IGN (my podajemy za serwisem Screen Rant), firma 2K Games zdecydowała się nie opracowywać tegorocznej odsłony najpopularniejszej serii gier wrestlingowych, czyli w tym przypadku WWE 2K21. Tym samym miłośnicy gatunku po raz pierwszy od okrągłych dwóch dekad nie otrzymają nowej części cyklu, który został zapoczątkowany jeszcze w 2000 roku grą WWF SmackDown! na pierwszą konsolę PlayStation.2K Games rezygnuje z WWE 2K21, seria ma powrócić w przyszłym roku

Dla wielu nie będzie to jednak jakimś szczególnym zaskoczeniem – biorąc pod uwagę to, jak wielką porażką okazało się zeszłoroczne WWE 2K20 zarówno w kwestii recenzji (w serwisie Metacritic gra jest jedną z najgorzej ocenianych przez graczy tytułów), jak i w kwestii sprzedaży, co przyznał sam wydawca, odwołanie tegorocznej odsłony było jedynie kwestią czasu. Twórcy chcą jednak, aby seria powróciła w następnym roku. Co z tego wyjdzie – zobaczymy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!